Fly4free.pl

Wiosenna wycieczka do Chorwacji za 455 PLN. Loty z Wrocławia + noclegi niedaleko plaży

455 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: weniliou / Shutterstock
Skorzystaj z niedrogich biletów oraz dogodnego okołoweekendowego terminu, by wybrać się na krótki wyjazd do Zadaru! Podróż samolotem będzie świetną alternatywą dla dla zakorkowanych dróg. Wiosną nie spotkasz też tłumów podróżujących nad Adriatyk latem.

Do Dalmacji udasz się w terminie z weekendem (czwartek – niedziela) 20 – 23 kwietnia. Czeka cię bezpośredni lot z Wrocławia do Zadaru, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat podróżować będziesz z bagażem podręcznym.

Wybrałem zakwaterowanie w znakomicie ocenianym pensjonacie Guesthouse Barić. Dla gości przygotowano tam nowocześnie urządzone pokoje, a najbliższa plaża znajduje się w odległości krótkiego spaceru od obiektu.

Termin podróży: kwiecień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 455 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 433 PLN/2 osoby

Wrocław – Zadar – Wrocław >>

Hotel 476 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w Guesthouse Baric wyposażono w prywatną łazienkę, klimatyzację, balkon, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 384 PLN/2 osoby

Chcesz zwiedzić więcej? W okolice Parku Narodowego Jezior Plitwickich dostaniesz się łatwo wypożyczonym samochodem.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »