Fly4free.pl

Wyspy Zielonego Przylądka luksusowo: 7 dni w 5* hotelu z all inclusive za 3592 PLN (wylot z Warszawy)

Foto: TUI
od
3592 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.05.2022 - 23.05.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tym razem mam dla was propozycję wyjazdu, na którym nie będziecie musieli brać na swoje barki roli organizatora. Skorzystajcie z oferty biura podróży TUI i spędźcie tydzień na wyspie Sal, korzystając z uroków wczasów z all inclusive.

Wycieczka do Republiki Zielonego Przylądka zaplanowana została w terminie 16 – 23 maja. Czeka was lot z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina z wliczonym bagażem rejestrowanym — tym razem nie będzie problemu ze spakowaniem walizek.

Na Sal będziecie zakwaterowani w ekskluzywnym 5* hotelu Melia Tortuga Beach. Wspaniałe widoki na Atlantyk, bezpośredni dostęp do prywatnej plaży, wspaniałe opinie dotychczasowych gości oraz bogata oferta wyżywienia w formule all inclusive to zdecydowanie najmocniejsze atuty obiektu.

Termin podróży: maj
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

To będą udane wczasy! Swój łagodny klimat Wyspy Zielonego Przylądka zawdzięczają korzystnemu położeniu pośród wód Atlantyku, u brzegów Afryki. Możecie liczyć na stałe temperatury rzędu 25 stopni Celsjusza, dużo słońca oraz wspaniałe warunki do wypoczynku nad wodą.

5* hotel Melia Tortuga Beach to wyjątkowy obiekt wypoczynkowy. Wyróżniony certyfikatem jakości portalu TripAdvisor będzie doskonałym miejscem na romantyczny wypad we dwoje. Nastrojowe zachody słońca na plaży, tematyczne wieczory, bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne oraz oczywiście wyżywienie w formule all inclusive (na terenie hotelu działają aż 4 restauracje oraz 4 bary) to jedynie zapowiedź tego, co czeka was w czasie urlopu.

Nie samym lenistwem człowiek żyje! Wybierzcie się na krótką wycieczkę do pobliskiego miasteczka Santa Maria, spróbujcie swoich sił w jeździe samochodem z napędem 4×4 po wydmach lub popłyńcie się w rejs w poszukiwaniu żyjących w otwartym oceanie żarłaczów żółtych.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »