Wyspy Zielonego Przylądka na wypasie: all inclusive w 5* hotelu za 3099 PLN! Wylot z Warszawy

3099 PLN WZP z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Spragnieni słońca, wysokich temperatur oraz morskich kąpieli? Jeżeli nie chcecie czekać z tym wszystkim do przyszłorocznych wakacji, nie zastanawiajcie się długo i ruszajcie w podróż last minute do Republiki Zielonego Przylądka!
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na wczasy do Afryki polecicie już w pojutrze! Wycieczka zaplanowana została w terminie 5 – 12 grudnia. Tym razem w cenę pakietu wliczono także bagaż rejestrowany, dlatego nie będzie problemu ze zmieszczeniem wszystkich potrzebnych rzeczy oraz z miejscem na pamiątki z podróży.

Ekskluzywny 5* hotel Riu Fontana znajduje się tuż przy piaszczystej plaży. Będziecie zakwaterowani w klimatyzowanych pokojach z prywatną łazienką, dostępem do bezpłatnego WiFi oraz telewizorem LCD. Jako goście hotelu będziecie mogli odwiedzić również niedawno otwarty Splash Park w pobliskim hotelu Riu Palace Santa Maria.

Hotel może poszczycić się znakomitymi opiniami (4,5/5!) dotychczasowych gości oraz nagrodą Travelers’ Choice 2021 od TripAdvisor!

„Hotel rewelacyjny, jedzenie wyśmienite, obsługa miła, czystość na medal, animacje na najwyższym poziomie. Codziennie oprócz wymienionych atrakcji były koncerty lokalnych wykonawców. I teraz meritum — hotel super, ale plaża to już bajka tak piękna, że trudno opisać kolor oceanu i ciepłą wodę.” – rekomenduje czytelniczka portalu TripAdvisor.

Termin podróży: 5 – 12 grudnia
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Foto: tui.pl
Foto: tui.pl
Foto: tui.pl

Co zobaczyć na wyspie Sal?

Wyspy Zielonego Przylądka to przede wszystkim zjawiskowe wybrzeże. Jedną z najpiękniejszych plaż znajdziecie w Santa Maria. Region ten doskonale nadaje się do pieszych wędrówek, wędkowania oraz nurkowania. To również raj dla fanów surfingu, żeglarstwa, windsurfingu i kitesurfingu.

Jeśli chcecie zaobserwować codzienne życie mieszkańców, wybierzcie się do rybackiego miasteczka Palmeira, które jest głównym portem na Sal. Polecam zrobić tutaj zakupy i zaopatrzyć się m.in. w pamiątki i lokalne rękodzieło.

Saliny Pedra de Lume to jedna z największych atrakcji na Wyspach Zielonego Przylądka, która została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. To ulokowane w kraterze wygasłego wulkany wody, które mają właściwości lecznicze.

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 6.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Przedłużony weekend w Chorwacji 😎🔥 Wycieczka do Splitu za 597 PLN 😍✈️
Chorwacja z Katowic 597 PLN

Odkryj uroki Splitu w trakcie okołoweekendowej wycieczki

Wycieczka do Sri Lanki od 3236 PLN 🏖️ Loty z 5 miast + noclegi w 4* hotelu 🔥
Sri Lanka z 5 miast 3236 PLN

Odpocznij na rajskiej wyspie Cejlon

Wyspa Afrodyty na przedłużony weekend 🌊✈️ Loty do Pafos i 3 noclegi w 4* Avlida Hotel za 849 PLN 😎
Cypr z Wrocławia 849 PLN

Wycieczka na wyspę, gdzie słońce świeci przez cały rok

Lato na wyspie Rodos za 1296 PLN 🇬🇷🏛️ Loty + hotel z basenem i śniadaniami ☀️🏖️
Grecja z Krakowa 1296 PLN

Lato na słonecznej greckiej wyspie: wypoczynek na Rodos

Sal (7 dni) w Oasis Atlantico Belorizonte z Warszawy (AI)
OD 4699 PLN

Sal (7 dni) w Oasis Atlantico Belorizonte z Warszawy (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Sal (7 dni) w Halos Casa Resort z Warszawy (AI)
OD 5387 PLN

Sal (7 dni) w Halos Casa Resort z Warszawy (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Sal (7 dni) w Porto Antigo Residence z Warszawy (BB)
OD 4878 PLN

Sal (7 dni) w Porto Antigo Residence z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Sal (7 dni) w Ouril Pontao z Berlin (BB)
OD 5422 PLN

Sal (7 dni) w Ouril Pontao z Berlin (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Na sal nie ma co robić, wyspa jałowa, praktycznie brak jakiejkolwiek naturalnie występującej zieleni poza sukulentami,  brzydka, wyeksploatowana przez przemysł chemiczny (odsalanie wody morskiej) jedyną atrakcją (jeśli można to tak nazwać) jest wszechobecne na zdjęciach molo.Generalnie długi lot, niemal jak do tropików czy Azji, a walorów przyrodniczych brak. Można w Europie znaleść 100razy lepsze miejsca na urlop i za mniejsze pieniądze. Kanary, Madera koszt będzie taki sam, a wyspy po prostu piękne. 
Kiokio, 24 listopada 2021, 16:48 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Zgadzam się z poprzednim. Sal, na którą wszyscy trafiają, kompletnie bez jakichkolwiek atrakcji. Te co są sztucznie pompowane, nic specjalnego. Kulturowo już ciekawiej, lokalsi mają super laurowe podejście... Szkoda długiego lotu dla takich przeciętności...Nie wiem, co wymyślili z tymi salinami Piedra de Lume i UNESCO. Większej bzdury nie widziałem. Jedyne miejsce na Wyspach na liście UNESCO to miasto Cidade Velha.
Robert Stoszek, 3 grudnia 2021, 20:17 | odpowiedz