Fly4free.pl

Wyspy Zielonego Przylądka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z 24-godzinnym all inclusive za 4289 PLN

Foto: Samuel Borges Photography / Shutterstock
od
4289 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
20.05.2022 - 27.05.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeżeli szukacie miejsca, które przez okrągły rok nadaje się na słoneczny wypoczynek – doskonale trafiliście. Piaszczyste plaże, wysokie temperatury oraz krystalicznie czysta woda w oceanie to zapowiedź udanego urlopu!

Na Wyspy Zielonego Przylądka polecicie dopiero wiosną, w terminie 20 – 27 maja. Czeka was bezpośrednia podróż z lotniska w Warszawie, z wliczonym bagażem rejestrowanym. Co ważne: teraz zobowiązani jesteście zapłacić jedynie 15% ceny, resztę dopiero 22 dni przed wyjazdem.

Na miejscu będziecie zakwaterowani w luksusowym 5* hotelu Oasis Atlantico Salinas Sea. Położenie bezpośrednio przy piaszczystej plaży, odkryty basen, klimatyzowane pokoje oraz bogata oferta all inclusive dostępnego przez 24 godziny na dobę – oto główne atuty hotelu.

Termin podróży: 20 – 27 maja
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co zobaczyć na wyspie Sal?

Łagodny klimat oraz położenie u brzegów Afryki sprawiają, że Wyspy Zielonego Przylądka przez cały rok świetnie nadają się jako wakacyjny kierunek.

Na Sal zastaniecie doskonałe warunki do relaksu nad wodą (wyspa może poszczycić się ponad 350 dniami słonecznymi w roku). Turkusowa, przejrzysta woda to gwarancja udanego snorkelingu – popularnego popularnego pływania z rurką (wybierzcie się w tym celu na przykład na plażę Ponta Sinto.

Nazwa wyspy słusznie powinna kojarzyć się wam z solą. Będąc na miejscu odwiedźcie saliny w Pedra de Lume oraz spróbujcie kąpieli zdrowotnych w zasolonym jeziorze wewnątrz krateru w pobliżu Esparagos.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »