Fly4free.pl

Wyprzedaż w Ryanair: loty z Polski (we wrześniu i październiku) na południe Europy i nie tylko od 39 PLN w jedną stronę!

39 PLN
Oferta wyprzedana
ryanair
Foto: Dmitry Birin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ruszyła letnia wyprzedaż w Ryanair, w której dostępne są loty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy oraz Wrocławia od 39 PLN w jedną stronę. Wypoczynek nad Morzem Czarnym lub Śródziemnym? A może wycieczka do Włoch albo Grecji? Zdecydujcie sami o swojej kolejnej podróży!

Na urlop polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Dostępnych jest wiele kierunków w całej Europie. Zachęcam do sprawdzenia siatki promocyjnych połączeń Ryanair! Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W Ryanair macie możliwość darmowej zmiany terminu podróży, trasy (na dowolną z siatki przewoźnika) lub po prosto możecie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat dowiecie się, klikając tutaj.

Termin podróży: wrzesień i październik
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Przydatne informacje
  • Sprawdźcie także dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

  • Zapoznajcie się koniecznie z naszym poradnikiem, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

  • Po powrocie do Polski czeka was kwarantanna, z której możecie się uwolnić wykonując test. Warunek ten nie dotyczy osób zaszczepionych.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »