Fly4free.pl

Wypoczynek w Turcji w 5* hotelu z all inclusive za 1439 PLN. Wylot z Katowic

antalya
Foto: Oleg Senkov / Shutterstock
od
1439 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
19.03.2022 - 26.03.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i powitajcie kalendarzową wiosnę nad tureckim wybrzeżem Morza Śródzimnego. Urlop na Riwierze Tureckiej spędzicie w znakomitym 5* hotelu w wygodnej formule all inclusive.

Na wypoczynek udacie się już w sobotę (19 marca) z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, a do Polski wrócicie po tygodniowym pobycie na południu Turcji. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Sun Express z wliczonym bagażem podręcznym oraz bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Na Riwierze Tureckiej zakwaterowani będziecie w 5* hotelu Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort, który znajduje się bezpośrednio przy plaży. W cenie zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, centrum fitness (08:00-19:00), krytego basenu z podgrzewaną wodą, ręczników plażowych oraz animacji. Codzienne wyżywienie w formie all inclusive obejmuje: śniadania, obiady oraz kolacje (w formie bufetu), ciastka, przekąski, wybrane napoje bezalkoholowe oraz wybrane lokalne napoje alkoholowe.

Termin podróży: marzec
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Przydatne informacje
  • Od osób w pełni zaszczepionych nie wymaga się wykonywania testu przed przyjazdem do Turcji.
  • Wyżywienie w formule all inclusive: śniadania, obiady, kolacje, przekąski, ciasta, kawa/herbata po południu oraz napoje.
  • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »