Fly4free.pl

Wypoczynek w Sri Lance za 2731 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy i 4* hotel przy plaży

2731 PLN
Oferta wyprzedana
sri lanka
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dudarev Mikhail / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli marzą wam się egzotyczne wczasy jeszcze w tym roku, skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i zaplanujcie ponad tygodniowy pobyt na niezwykle interesującej wyspie Cejlon. Bezpośrednie przeloty i dobrze oceniany hotel to gwarancja udanego urlopu.

Do Kolombo udacie się bezpośrednio na pokładzie Dreamlinera naszego narodowego przewoźnika PLL LOT. Do Sri Lanki wybierzecie się w dniach 12(13) – 22 grudnia. Pamiętajcie, że w najniższej cenie polecicie tylko z bagażem podręcznym – sprawdźcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

4* Lagoon Paradise Beach Resort, w którym się zatrzymacie, położony jest przy plaży, na terenie tropikalnej posesji i oferuje basen oraz klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatne łazienki.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za urlop w Sri Lance zapłacicie 2731 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju

Podróż 3759 PLN/2 osoby

Warszawa – Kolombo – Warszawa >>

Hotel 1702 PLN/2 osoby

W Sri Lance polecam noclegi w 4* Lagoon Paradise Beach Resort. Aby uzyskać najniższą cenę, wybierzcie pośrednika Agoda.com.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Sri Lance?

Obowiązkowym punktem podczas wycieczki na wyspę Cejlon jest wizyta w jednej z lokalnych plantacji herbat. W tym celu rekomenduję udać się do Haputale, czyli malowniczego miasteczka usytuowanego na wysokości 1500 metrów.

Jeśli interesujecie się historią, zobaczcie koniecznie ruiny Anuradhapury z kompleksem świątynnym Mahavihara i świętym drzewem Sri Maha Bodhi oraz pozostałościami cytadeli.

Lubicie aktywnie spędzać czas wolny? W Parku Narodowym Równin Hortona znajdziecie 9-kilometrowy szlak wytyczony na wysokości ponad 2000 m n.p.m. Po drodze czekają was piękne widoki na góry, jeziora, płaskowyże i wodospady.

Foto: Anton Gvozdikov / Shutterstock
Foto: Branimir / Shutterstock
sri lanka colomo
Foto: TRphotos / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Turyści, którzy zostali w pełni zaszczepieni (14 dni po ostatniej dawce), mogą wjechać do kraju bez kwarantanny, po okazaniu negatywnego wyniku testu PCR wykonanego w ciągu 72 godzin przed planowanym przybyciem na Sri Lankę.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Sri Lance przeczytacie tutaj.
  • Jeśli chcielibyście zabrać ze sobą więcej rzeczy, możecie kupić bagaż rejestrowany za 110 PLN.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Zastanawiacie się, co warto zobaczyć w Sri Lance? Sprawdźcie rekomendacje naszych użytkowników.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Kupicie mi ten bagaż za 110pln do CMB ?
oskiboski, 6 grudnia 2021, 19:13 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »