Fly4free.pl

Wypoczynek w Polsce: zbiór noclegów w hotelach z basenami od 243 PLN/pokój

Foto: crystal51 / Shuttertock
od
243 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
20.08.2022 - 30.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie relaks w komfortowych warunkach? Macie ochotę na wypoczynek w naszym kraju? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów w obiektach z basenem!

Wszystkie znalezione przeze mnie obiekty dostępne są w okazyjnych cenach i obejmują weekendy między sierpniem a wrześniem. Co więcej, każdy hotel cieszy się bardzo dobrymi opiniami dotychczasowych gości. To od was tylko zależy, czy na swój wypoczynek wybierzecie pobyt nad morzem, w mieście, a może w górach? Najtańsza propozycja dostępna jest już za 243 PLN/noc.

Hotel od 243 PLN/noc/2 osoby

Najtańszą opcją całego zestawienia są Apartamenty Ostróda, które zlokalizowane są na Mazurach. Do waszej dyspozycji będzie komfortowy pokój z prywatną łazienką i widokiem na miasto. Dodatkowo obiekt oferuje basen wewnętrzny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

We Wrocławiu zatrzymajcie się w 3* hotelu Orient Palace. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Wieliczce proponuję wam nocleg w 4* hotelu Turówka. Na miejscu skorzystacie z basenu wewnętrznego i strefy spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W województwie mazowieckim zatrzymacie się w 4* hotelu Eva Park Life & Spa. Nowoczesny obiekt oferuje komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami oraz strefę spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

4* hotel Andersia położony jest w Poznaniu. Z obiektu rozpościera się malowniczy widok na miasto. W środku znajduje się basen wewnętrzny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

4* hotel Spa Faltom może pochwalić się pozytywnymi opiniami dotychczasowych gości. W cenę noclegu zostało wliczone śniadanie. Dodatkowo w obiekcie znajduje się przestronne patio i siłownia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Zakopanem polecam wam noclegi w 4* hotelu Grand Nosalowy Dwór. To idealne rozwiązanie dla osób, które pragną połączyć relaks z aktywnym wypoczynkiem

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »