plaza w goa

Wypoczynek w tropikach: 9 dni w Goa za 2930 PLN. Loty z Warszawy i 4* hotel przy plaży

2930 PLN Goa z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Piękna pogoda, kilometry piaszczystych plaż i atrakcyjne ceny – to znaki rozpoznawcze Goa, stanu na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Indyjskiego. Marzec to w tym regionie pora sucha, dołóżcie do tego świetny 4* resort i otrzymacie przepis na idealny urlop w egzotycznym miejscu.

Do Indii polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych Air France i Air India w dniach 19(20)-29 marca. Po drodze czekają was przesiadki w Paryżu i Bombaju. W cenę biletów wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

W Goa zatrzymacie się w 4* Indy Coconut Grove Beach Resort, który położony jest w miejscowości Colva, 600 metrów od plaży. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę, czajnik, łazienkę z wanna, suszarką do włosów oraz biurko.

Termin podróży: marzec 2021
Linia lotnicza: Air France / Air India
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel przy plaży

Za urlop w Goa zapłacicie 2930 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel1492 PLN/2 osoby

W Goa polecam zakwaterowanie w 4* Indy Coconut Grove Beach Resort, który położony jest blisko plaży

zarezerwuj hotel w goa

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Goa?

Indyjskie wybrzeże to świetne miejsce na urlop. Ten region zamaże wasze dotychczasowe wyobrażenia o Indiach – nie znajdziecie tutaj gwaru i bałaganu właściwego dla Bombaju czy Delhi.

Jedna z najpopularniejszych plaż w Goa, a zarazem największa w Goa Północnym jest plaża Calangute. To jedno z najbardziej polecanych miejsc turystycznych na wybrzeżu Indii i popularnym zarówno wśród turystów krajowych, jak i międzynarodowych. Jeżeli znudzi się już wam plażowanie zobaczcie Fort Aguada. Dobrze zachowany portugalski fort z XVII w., znajduje się na plaży Sinquerim.

Miłośnikom fauny i flory proponuję wycieczkę nad Dudhsagar Falls. Lejąca się strumieniami woda z ponad 300 metrów robi ogromne wrażenie. Nazwa Dudhsagar dosłownie tłumaczy się jako „morze mleka”, które zdaniem wielu jest aluzją do białej mgiełki i piany, którą tworzy wielki wodospad, gdy spada kaskadą do wód jeziora.

Plaża w Goa
Foto: Lena Serditova / Shutterstock
Foto: Napoleonka / Shutterstock
para na plaży
Foto: Cocos.Bounty / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 3.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Seul solo😮🥡 Loty Etihad Airways i noclegi w hotelu za 3341 PLN 😍😎
Korea Południowa z Krakowa 3341 PLN

Zwiedzaj tak, jak lubisz! Seul dla solo podróżnika w dobrej cenie

Tajlandia na 16 dni w sezonie za 3694 PLN ☀️🌴 Loty z dużym bagażem + ⭐⭐⭐ hotel z basenem 💦😎
Tajlandia z Warszawy 3694 PLN

Tajlandia w sezonie: 16 dni na Phuket (loty + hotel z basenem)

Luksus w Pekinie za 3950 PLN 🌏🍜 Loty Etihad, 7 nocy w 5⭐ Shangri-La + bilet do Universal Studios 😮
Pekin z Pragi 3950 PLN

Luksus wcale nie musi kosztować miliona monet!

Podróżniczy maraton w najlepszym wydaniu 🌴🌃🌋 Hiszpania, Mauritius, Singapur, Bali i Seul za 4392 PLN ✨✈️
Hiszpania, Mauritius, Singapur, Bali i Seul z Warszawy 4392 PLN

Podróżniczy maraton którego nigdy nie zapomnisz

Goa (10 dni) w Grand Continent Morjim z Warszawy (BB)
OD 4422 PLN

Goa (10 dni) w Grand Continent Morjim z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Goa (10 dni) w Sterling Goa Varca (ex. La Vida Varca A Sterling Holidays) z Warszawy
OD 5072 PLN

Goa (10 dni) w Sterling Goa Varca (ex. La Vida Varca A Sterling Holidays) z Warszawy

Reklama: okazja od naszego partnera
Złote Piaski (5 dni) w Apollo Spa Resort z Katowic
OD 1239 PLN

Złote Piaski (5 dni) w Apollo Spa Resort z Katowic

Reklama: okazja od naszego partnera
Goa (10 dni) w Kyriad Prestige (ex. Citrus Resort) z Warszawy (AI)
OD 4923 PLN

Goa (10 dni) w Kyriad Prestige (ex. Citrus Resort) z Warszawy (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?