Fly4free.pl

Wypoczynek w Dubaju za 1323 PLN. Loty z Katowic i 7 noclegów w hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1323 PLN
Oferta nieaktualna
dubaj widok na hotel
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: GagliardiImages / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Mam dla Was ofertę spędzenia 7 dni nad Zatoką Perską. Za bilety w dwie strony z katowickiego lotniska do Dubaju oraz noclegi na miejscu zapłacicie tytułowe 1323 PLN za osobę.

Dubaj to niezliczone atrakcje. W mieście możecie pojeździć na nartach na krytym stoku w Mall of the Emirates lub na łyżwach w Dubai Mall. W tym drugim znajdziecie także ogromne akwarium z tysiącami ryb, a przed stoi najwyższy budynek świata – Burdż Chalifa, z tarasem widokowym znajdującym się na 124 piętrze. W dzień możecie wypocząć na jednej z wielu publicznych plaż. Jedna z najbardziej popularnych znajduje się przy hotelu Burdż al-Arab, natomiast wieczorem polecam Wam udać się pod Dubai Mall na pokaz tańczących fontann lub na spacer po słynnej Marinie.

Podsumowanie oferty

1323 PLN / osoba (2645 PLN / 2 osoby)
Loty z Katowic do Dubaju (18 - 25 października) za 996 PLN / 2 osoby (498 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Pearl Park Hotel Apartments za 1649 PLN / 2 osoby / 7 nocy (825 PLN / osoba)

W najniższej cenie dostępne są tylko 2 bilety, za kolejne przyjdzie Wam zapłacić 20 PLN więcej.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

W Dubaju proponuję Wam zakwaterowanie w Pearl Park Hotel Apartments. Obiekt położony jest w centrum tętniącej życiem dzielnicy Deira, zaledwie 10 minut spacerem od zatoki Dubai Creek. Oferuje on odkryty basen i centrum fitness. Do dyspozycji gości są apartamenty typu studio na otwartym planie oraz większe apartamenty z oddzielnym salonem i kuchnią. Każdy z nich jest klimatyzowany i dysponuje łazienką z prysznicem oraz telewizorem z płaskim ekranem. Podatki i opłaty lokalne wliczyłem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »