Fly4free.pl

Wypoczynek w Dubaju za 1088 PLN (1178 PLN bez WDC). Loty z Katowic i 7 noclegów w 4* hotelu

1088 PLN
Oferta wyprzedana
burj al arab dubaj
Foto: LongJon / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Bardzo dobra cena za 7-dniowy wypoczynek nad Zatoką Perską. Za loty w dwie strony do Dubaju z katowickiego lotniska oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie 1088 PLN za osobę. Idealna oferta na ucieczkę przed jesienną szarugą.

Dubaj to niezliczone atrakcje. W mieście możecie pojeździć na nartach na krytym stoku w Mall of the Emirates lub na łyżwach w Dubai Mall. W tym drugim znajdziecie także ogromne akwarium z tysiącami ryb, a przed stoi najwyższy budynek świata – Burdż Chalifa, z tarasem widokowym znajdującym się na 124 piętrze. W dzień możecie wypocząć na jednej z wielu publicznych plaż. Jedna z najbardziej popularnych znajduje się przy hotelu Burdż al-Arab, natomiast wieczorem polecam Wam udać się pod Dubai Mall na pokaz tańczących fontann lub na spacer po słynnej Marinie.

Podsumowanie oferty

1088 PLN / osoba (2176 PLN / 2 osoby)
Loty z Katowic do Dubaju (9 - 16 października) za 1096 PLN / 2 osoby (548 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w 4* Raintree Hotel za 1080 PLN / 2 osoby / 7 nocy (540 PLN / osoba)
Ważne!

W celu uzyskania najniższej ceny należy zmienić ilość pasażerów na 2, a spośród listy sprzedawców wybrać przewoźnika Wizz Air.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

W Dubaju proponuję Wam zakwaterowanie w 4* Raintree Hotel, który ulokowany jest w dzielnicy Deira. Pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, biurko, telefon, a w łazience znajduje się prysznic lub wanna oraz suszarka do włosów i bezpłatne przybory toaletowe. Goście mogą korzystać z centrum fitness i odkrytego basenu. W celu otrzymania najlepszej oferty, z listy pośredników należy wybrać Travel Republic.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »