Fly4free.pl

Wypoczynek na Florydzie za 2406 PLN. Loty z Gdańska oraz 7 noclegów

2406 PLN
plaża na Florydzie
Foto: Mia2you / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Ucieknijcie przed jesienną aurą i wybierzcie się pod koniec listopada na Florydę. Za przeloty z Gdańska oraz noclegi w niedaleko Miami Hollywood zapłacicie tytułowe 2406 PLN.

Odwiedzając Florydę możecie liczyć na piaszczyste plaże z wysokimi palmami i charakterystycznymi budkami ratowników oraz ciepłą, błękitną wodę. O tej porze roku będziecie mogli liczyć na dużo słońca, a temperatury będą oscylować w granicach 27 stopni Celsjusza. Z lotniska do miejsca zakwaterowania dostaniecie się lokalnym transportem. Do Fort Lauderdale polecicie na pokładzie linii Norwegian z krótkimi przesiadkami w Oslo. Na pokład bezpłatnie będziecie mogli zabrać tylko bagaż podręczny.

Podsumowanie oferty

2318 PLN / osoba (4636 PLN / 2 osoby)
Loty z Gdańska do Fort Lauderdale (23-30 listopada) za 3168 PLN / 2 osoby (1584 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w motelu Richard's za 1643 PLN / 2 osoby / 7 nocy (822 PLN / osoba)
UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 25 x 33 x 20 cm.

Na Florydzie proponuję Wam zakwaterowanie w motelu Richard’s. Jest on położony w Hollywood, 6 km od centrum przyrody Anne Kolb i 10 minut jazdy od lotniska w Fort Lauderdale. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z odkrytego basenu, bezpłatnego WiFi oraz ogrodu. Będziecie mieli do dyspozycji pokoje wyposażone w telewizor LCD z kanałami telewizji kablowej, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz łazienkę z prysznicem. Za 7 noclegów zapłacicie 1643 PLN/2 osoby.

Jeśli chcecie wypożyczyć samochód, to najlepiej zróbcie to tuż po przylocie na lotnisko.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »