Fly4free.pl

Wyjazd na mecz: Borussia Dortmund – Atletico Madryt od 639 PLN (729 PLN bez WDC). Loty z Gdańska lub Katowic, nocleg i bilet

639 PLN
stadion bvb
Foto: pkul / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Stadion pełen kibiców, fanatyczny doping, czyli spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy Borussią Dortmund a Atletico Madryt. Z takiej okazji naprawdę warto skorzystać. Loty w dwie strony z Gdańska lub Katowic, nocleg w hotelu sieci Ibis oraz wejściówka na mecz dostępne są już od 639 PLN za osobę.

Podsumowanie oferty

500 PLN / osoba (999 PLN / 2 osoby)
Loty z Gdańska do Dortmundu (24 - 25 października) za 616 PLN / 2 osoby (308 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w ibis budget Dortmund Airport za 383 PLN / 2 osoby / 1 noc (192 PLN / osoba)
Ważne!

W celu uzyskania najniższej ceny należy zmienić ilość pasażerów na 2, a spośród listy sprzedawców wybrać przewoźnika Wizz Air.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Na jedną noc proponuję Wam zakwaterowanie w hotelu ibis budget Dortmund Airport, który znajduje się zaledwie 800 metrów od lotniska w Dortmundzie. Obiekt oferuje wygodne pokoje z telewizorem oraz prywatną łazienką z prysznicem. Można tu bezpłatnie korzystać z internetu dzięki dostępowi do sieci WiFi.

Wejściówki na spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Borussią Dortmund a Atletico Madryt kupicie na oficjalnej stronie klubu z Zagłębia Ruhry. Ceny najtańszych biletów zaczynają się od 32.5 EUR (ok. 139 PLN).

Możliwy jest także wyjazd na mecz z Katowic, ale wtedy za cały pakiet zapłacicie 659 PLN za osobę.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »