Fly4free.pl

Wygodnie i tanio z Lux Express: bilety do Kowna i Wilna z Warszawy od 84 PLN w obie strony. Także na weekend

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
84 PLN
Oferta nieaktualna
wilno
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ingus Kruklitis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z atrakcyjnie cenowej oferty od autokarowego przewoźnika Lux Express i wybierz się na wycieczkę na Litwę. Od ciebie zależy czy postawisz na stolicę kraju – Wilno czy na Kowno.

Na Litwę pojedziesz komfortowymi autokarami Lux Express. Dostępnych jest dużo terminów na podróże pomiędzy 15 maja a 26 czerwca w cenie od 42 PLN w jedną stronę za osobę. Możliwe są także przejazdy w terminie obejmującym popularne Boże Ciało! Aby skorzystać z atrakcyjnych cen, należy użyć kodu zniżkowego: LUXMAY.

Zarezerwuj przejazdy »

Kod: LUXMAY

Hotel od 272 PLN/pokój

W Wilnie polecam pobyt w hotelu ibis Styles Vilnius, który znajduje się w spokojnej i zielonej części miasta. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Szukasz noclegów z wyższej półki? Postaw na 4* Courtyard by Marriott Vilnius City Center, który znajduje się w samym sercu Wilna, a od starego miasta dzieli go jedynie rzeka. Na terenie obiektu mieści się dobrze wyposażone centrum fitness, a we wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Kownie proponuję ci noclegi 3* hotelu Moxy Kaunas Center, który znajduje się w sąsiedztwie głównych atrakcji miasta. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 64 PLN/osoba

Zobacz to, co najlepsze w Wilnie podczas 2-godzinnej wycieczki z przewodnikiem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »