Fly4free.pl

Wycieczka na Sardynię za 572 PLN. Loty do Cagliari z Warszawy + noclegi w centrum

572 PLN
Oferta wyprzedana
plaza na sardynii
Foto: Stefano-Garau / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wykorzystajcie atrakcyjne ceny lotów i polećcie na słoneczną Sardynię. Na miejscu zaczerpniecie południowego słońca i skosztujecie pysznej, włoskiej kuchni. Na pewno nie pożałujecie!

Do Włoch udacie się w terminie 8–11 maja. Czekają was loty z lotniska w Modlinie, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Proponuję wam noclegi w Cagliari w 3* hotelu Crossroad 4. Obiekt jest zlokalizowany w pobliżu centralnej części miasta. Będziecie też mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Wasz pokój wyposażony będzie w prywatną łazienkę.

Termin podróży8–11 maja
Wylot z: Warszawy (Modlin)
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacicie 572 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 847 PLN/pobyt/2 osoby

W Cagliari zatrzymajcie się w 3* hotelu Crossroad 4. To świetnie oceniany obiekt, który położony jest w centrum miasta. Na miejscu znajdziecie komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 602 PLN/pobyt/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wynajmijcie Volkswagena up! lub podobny model samochodu i odkryjcie Sardynię na własną rękę!

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »