Fly4free.pl

Wycieczka na Sardynię za 562 PLN. Loty do Cagliari z Warszawy + noclegi

562 PLN
Foto: Sean Pavone / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Brakuje wam wysokich temperatur? Kupcie więc tanie bilety i wybierzcie się na kilka dni na Sardynię, gdzie nie będziecie musieli narzekać na brak słońca! Pyszna, włoska kuchnia, urocze wąskie uliczki Cagliari i romantyczne zatoczki – tego spodziewajcie się na miejscu.

W podróż do Włoch udacie się wiosną, w terminie 15 – 18 maja. Do Cagliari polecicie bezpośrednio z Modlina na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli mały bagaż podręczny.

Na Sardynii zatrzymajcie się w apartamencie Crossroad 4, w samym sercu Cagliari. Będzie to dobra baza wypadowa dla waszej wycieczki. Mało wam? Wypożyczcie samochód i objedźcie wyspę.

Termin podróży: 15 – 18 maja
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony i 3-dniowe zakwaterowanie zapłacicie 562 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 862 PLN/2 osoby/3 noce

Crossroad 4 to apartament cieszący się świetnymi opiniami wśród dotychczasowych gości. Jego największą zaletą jest lokalizacja, ale również nowoczesny wystrój. Na terenie całego obiektu działa bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 599 PLN/2 osoby/pobyt

Chcecie zobaczyć więcej? Wypożyczcie samochód i wybierzcie się do pobliskich atrakcji. Uwierzcie lub nie, ale na Sardynii jest co zwiedzać!

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »