Fly4free.pl

Wycieczka do Wenecji za 585 PLN. Loty na główne lotnisko z Katowic i 4 noce w hotelu

585 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: NAPA / Shutterstock
To niezwykłe włoskie miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata, niezależnie od pory roku. Wszystko dzięki swojemu unikalnemu położeniu. Znajduje się ono bowiem na ponad 100 wyspach, które łączy ze sobą 1281 mostów!

Do Wenecji proponuję ci wyjazd z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, w terminie 14-18 marca. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się w hotelu Cristallo, który znajduje się na wyspie Lido. Z lotniska Marco Polo (główne lotnisko Wenecji) w okolice miejsca noclegowego (przytań Lido (S.M.E.) „C”) dostaniesz się promem linii B.

Termin podróży: 14 – 18 marca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 585 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 253 PLN/2 osoby

Katowice – Wenecja – Katowice »

Hotel 916 PLN/2 osoby/4 noce

W Wenecji proponuję ci noclegi w hotelu Cristallo, który położony jest pomiędzy plażą miejską a przystanią promową na wyspie Lido. Wszystkie pokoje są ogrzewane i wyposażone zostały w telewizor LCD. W łazience jest prysznic, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 152 PLN/osoba

Będąc w Wenecji i nie przepłynąć się gondolą, toż to grzech. Zadbaj o to, aby na miejscu nie stać w kolejce, tylko od razu rozpocząć rejs po weneckich kanałach.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »