Fly4free.pl

Wycieczka do Wenecji za 520 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel

520 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Luca Micheli / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się w grudniową wycieczkę do jednego z najbardziej romantycznych europejskich miast, a przy wigilijnym stole zamiast plotkować o dalekiej rodzinie będziecie mogli pokazywać piękne zdjęcia z podróży! City break w Wenecji będzie godnym zamknięciem waszego podróżniczego portfolio w 2022 roku.

Do Włoch udacie się tuż przed świętami, w terminie 17 – 20 grudnia (sobota – wtorek). Czeka was bezpośredni lot z Katowic na główne weneckie lotnisko Marco Polo, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w Mestre, czyli położonej na stałym lądzie części Wenecji. Czeka tam bardzo dobrze oceniany 4* hotel Plaza Venice, który będzie świetną bazą wypadową dla waszych wycieczek.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie tylko 520 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 320 PLN/2 osoby

Katowice – Wenecja – Katowice »

Hotel 719 PLN/2 osoby/pobyt

W 4* hotelu Plaza Venice czekają na was klasycznie urządzone, eleganckie pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD, ogrzewaniem oraz dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 576 PLN/osoba

Wizyta w mieście nie może obyć się bez rejsu po jego kanałach! Zarezerwujcie prywatny rejs gondolą z odkrywaniem tajemniczych miejsc Wenecji, by zobaczyć niezwykłe oblicze tego pięknego miejsca.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »