Fly4free.pl

Okazja: wycieczka do Wenecji za 392 PLN. Loty z Katowic i 3 noce w hotelu

392 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Joshua Stannard / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Aby podróżować po Europie, nie trzeba dysponować wypchanym po brzegi portfelem. Niech tego przykładem będziecie przygotowana przeze mnie propozycja wyjazdu do Wenecji. Pakiet składający się z lotów i noclegów dostępny jest za rewelacyjne 392 PLN.

Do Włoch wylecicie w sobotę (26 listopada) z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, a na Górny Śląsk wrócicie we wtorek (29.11). W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety zapłacicie 134 PLN/osoba.

W Wenecji zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Ca Dell’Arte, który znajduje się w samym sercu miasta. Z lotniska Marco Polo w okolice miejsca noclegowego (przytań S. Angelo) dostaniecie się promem linii A.

Termin podróży: 26 – 29 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 392 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 267 PLN/2 osoby

Katowice – Wenecja – Katowice »

Hotel 516 PLN/2 osoby/3 noce

W Wenecji rekomenduję wam noclegi w stylowym 3* hotelu Ca Dell’Arte, który od pałacu Palazzo Grassi oddalony jest o 100 metrów. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone zostały w telewizor LCD, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W każdym jest także łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 126 PLN/osoba

Będąc w Wenecji i nie przepłynąć się gondolą, toż to grzech. Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny i cieszcie się z rejsu wzdłuż Canal Grande.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Dlaczego cena z okazji jest zupełnie nie dostępna? Bilety 96e a hotel 260 $
Niezły Ziombel, 23 sierpnia 2022, 16:04 | odpowiedz
Oferta została opublikowana 5 dni temu. Ktoś musiał wykupić najtańsze bilety, przez co propozycja stała się nieaktualna.
Paweł Iwanczenko, 23 sierpnia 2022, 16:07 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »