Fly4free.pl

Wycieczka do Sri Lanki za 3481 PLN. Loty z Poznania + 4* hotel ze śniadaniami

3481 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Branimir / Shutterstock
Wreszcie coś z Poznania! Oto egzotyka, o jakiej jeszcze do niedawna mieszkańcom Wielkopolski się nie śniło. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierz się w niezapomnianą podróż do Azji.

Niedawno informowaliśmy was o nowej hitowej trasie z Poznania, dziś czas na konkretną propozycję wycieczki! Wyjazd do Azji zaplanowany został w terminie 1(2) – 10 listopada. Czekają cię loty z Poznania do Kolombo, realizowane na pokładach samolotów linii lotniczej Flydubai. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Dubaju.

Zatrzymaj się w komfortowym hotelu położonym niedaleko plaży. 4* Lagoon Paradise Beach Resort zlokalizowany jest na terenie dużego, tropikalnego ogrodu. Ze względu na godziny lotów (start lotu powrotnego o 1:55) wybrałem długość zakwaterowania jako 8 dni – dzięki temu cały ostatni dzień będziesz mógł spędzić, korzystając również z pokoju hotelowego.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Flydubai
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami zapłacisz 3481 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 5608 PLN/2 osoby

Poznań – Kolombo – Poznań >>

Hotel 1354 PLN/2 osoby/pobyt

W 4* hotelu Lagoon Paradise Beach Resort dla gości przygotowano klimatyzowane pokoje. Każdy z nich zawiera taras, prywatną łazienkę, minibar oraz telewizor LCD.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 1148 PLN/osoba

Marzy ci się niezapomniana przygoda? Zarezerwuj całodniowe safari w Parku Narodowym Udawalawa.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »