Fly4free.pl

Rzym na 2-dniową wycieczkę od 261 PLN (326 PLN bez WDC). Loty z Warszawy + noclegi

261 PLN
Rzym widok fontanny
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TTstudio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Zachęcam do skorzystania z niedrogich biletów do Rzymu oraz zaplanowania tam krótkiej wycieczki. Wieczne Miasto to tysiące lat historii, wspaniały klimat oraz wiele zabytków i restauracji.

Podsumowanie oferty

261 PLN / osoba (522 PLN / 2 osoby)
Loty z Warszawy do Rzymu (28-30 listopada) za 226 PLN / 2 osoby (113 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w hotelu Cervia za 296 PLN / 2 osoby / 2 noce (148 PLN / osoba)

Uwaga: w tytułowej cenie dostępne są dwa pierwsze bilety, za kolejne zapłacicie 10 PLN więcej. Po kliknięciu w link wybierzcie z dostępnych opcji przewoźnika Wizz Air oraz odpowiednią liczbę pasażerów.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Hotel Cervia położony jest w spokojnej okolicy, 2 minuty spacerem od dworca kolejowego Termini. Do dyspozycji gości są prosto, funkcjonalnie urządzone pokoje z bezpłatnym WiFi. Obiekt mieści się na pierwszych 3 piętrach zabytkowego budynku, na parterze znajduje się również hotelowy bar. Aby uzyskać najniższą cenę, wybierzcie spośród dostępnych pośredników Hotels.com.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
"Hotel Cervia położony jest w spokojnej okolicy, 2 minuty spacerem od dworca kolejowego Termini." W spokojnej okolicy / 2 minuty od Termini - wybierz jedno. Okolice Termini to tygiel, który żyje 24/7 i na pewno tam nie jest spokojnie.
mkb9, 20 sierpnia 2018, 10:20 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »