Fly4free.pl

Wycieczka do Nowego Jorku za 3151 PLN. Loty z Warszawy i 6 nocy w hotelu blisko Empire State Building

3151 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nelson Ndongala / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy się wam podróż do Nowego Jorku, ale ceny wyjazdów z biurem spędzają wam sen z powiek? Co powiecie na pomysł, aby taki wyjazd zorganizować samemu? Dzięki takiemu zabiegowi zaoszczędzicie znaczną sumę pieniędzy. Po szczegóły zapraszam do dalszej części tekstu.

Do miasta, które nigdy nie śpi, proponuję wam wyjazd w terminie 3-9 marca. Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku im. Chopina w Warszawie. Do Stanów i z powrotem podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Lizbonie. W cenie biletu zabrać będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Nowym Jorku zakwaterowani będziecie w 3* hotelu The Herald Powered by LuxUrban, który znajduje się w sąsiedztwie parku Bryant oraz Empire State Building. Z lotniska (Newark) w okolice miejsca noclegowego (stacja Penn Station) dojedziecie komunikacją publiczną. Więcej informacji na temat transportu do centrum miasta dowiecie się z tego wątku na forum.

Termin podróży: 3 – 9 (10) marca 2023 r.
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz 6 nocy w hotelu zapłacicie 3151 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2884 PLN/2 osoby/6 nocy

W Nowym Jorku rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu The Herald Powered by LuxUrban. W każdym pokoju na wyposażeniu znajduje się klimatyzacja z funkcją ogrzewania, telewizor LCD, lodówka oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 221 PLN/osoba

Mało czasu? W takim razie nie traćcie go na stanie w kolejkach. Przed wyjazdem zaopatrzcie się w takie bilety wstępu, które pozwolą wam je ominąć.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »