Fly4free.pl

Zobaczcie Klify Moheru! Wycieczka do Irlandii za 233 PLN. Wylot z Wrocławia + auto na cały pobyt

233 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Piotr Orlinski / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie chłodne klimaty? Zaplanujcie już teraz swój wyjazd do zachodniej części Irlandii! Wybierzcie się do Shannon, skąd proponuję wam dalszą podróż nad słynne Klify Moheru. Na miejscu wypożyczcie samochód i nacieszcie serca oraz dusze malowniczymi krajobrazami kraju św. Patryka 😊.

Na wycieczkę do Irlandii udacie się zimą, w dogodnym terminie obejmującym weekend 28 – 31 stycznia (piątek – poniedziałek). Czeka was bezpośredni lot z Wrocławia, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych kosztów polecicie z bagażem podręcznym, dlatego przeczytajcie nasz poradnik, jak się spakować.

Po wylądowaniu w Shannon od razu wypożyczcie samochód. Następnie wybierzcie się do miejsca zakwaterowania, na przykład tego, które dla was wybrałam. W dalszej części podróży udajcie się nad Klify Moheru, które oddalone są o około 62 km.

Shannon – Klify Moheru – Wyspa Aran – Loop Head – Shannon

Termin podróży: 28 – 31 stycznia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Samochód: Fiat (model 500 lub inny zbliżonej klasy)

Za weekendową wycieczkę obejmującą loty oraz auto na 3 dni zapłacicie tylko 233 PLN od osoby, przy dwóch podróżnych.

Podróż 299 PLN/2 osoby

Wrocław – Shannon – Wrocław >>

Hotel 373 PLN/2 osoby/noc

Na miejscu zatrzymajcie się w świetnym 4* hotelu Treacys Oakwood, który położony jest w Shannon. Obiekt oferuje komfortowe, klimatyzowane pokoje oraz całodobową recepcję. Co więcej, na miejscu dostępny jest bezpłatny parking i Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 167 PLN/2 osoby/3 dni

Nad Klify Moheru najłatwiej będzie wam się dostać wypożyczonym samochodem. W przypadku tej podróży wybrałam dla was auto marki Fiat (model 500 lub zbliżonej klasy).

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Irlandia spełni oczekiwania wszystkich lubiących klimat Wysp Brytyjskich. Zielone krajobrazy, kręte drogi i zabytkowe zamki to tylko kilka rzeczy, którymi można byłoby opisać ten piękny kraj. Wy tym razem udacie się w podróż po jego zachodniej części.

Swoją irlandzką wycieczkę rozpoczniecie w Shannon. Samo miasto nie należy do największych, jednak warto poświęcić kilka chwil, by zobaczyć jego okolicę. Na waszej liście powinny znaleźć się m.in. zamek Bunratty, Park Folk oraz Mooghaun Hill Fort.

Tak jak w tytule – jedną z największych atrakcji regionu są Klify Moheru, czyli 8-kilometrowy odcinek wysokich na ponad 210 metrów klifów. Uwierzcie lub nie, ale te widoki na długo zapadną w waszej pamięci. Koniecznie zobaczcie też Wyspę Aran, Zatokę Galway oraz półwysep Loop Head. To tylko kilka miejsc, które zdecydowanie warto odwiedzić, a Shannon stanowi idealną bazę wypadową właśnie do ich odkrycia 😊!

klify moheru
Foto: Peter Gregorovic / Shutterstock
Foto: Foto Para Ti / Shutterstock
Foto: Patryk Kosmider / Shuttertock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »