Wycieczka do Aten za 336 PLN. Loty (z weekendem) z Katowic oraz 3 noce w hotelu
Do Aten udasz się z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice w terminie 27-30 stycznia (sobota-wtorek). W obie strony polecisz na pokładach samolotów Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.
W stolicy Grecji zatrzymasz się w hotelu Dave Red, który znajduje się nieopodal centrum miasta. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną.
Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel
Za pakiet lotów oraz trzech noclegów w hotelu zapłacisz 336 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Hotel 331 PLN/2 osoby/3 noce
W Atenach proponuję ci noclegi w bardzo dobrym hotelu Dave Red. Do twojej dyspozycji będzie komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką, dostępem do WiFi i wygodnym łóżkiem.
Samochód od 48 PLN/pobyt
Chciałbyś pozwiedzać nieco więcej? W takim razie wynajmij samochód zaraz po wylądowaniu na lotnisku w Atenach.
Costa Blanca od 2859 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Costa Blanca od 2769 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Costa Brava od 2907 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?