Wycieczka do Andaluzji za 772 PLN. Loty do Malagi z Warszawy i noclegi blisko plaży
Do Malagi podróżować będziesz z lotniska we Wrocławiu w terminie 7-10 grudnia (czwartek-niedziela). W obie strony polecisz na pokładzie samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.
Na miejscu zatrzymasz się w 3* hotelu Perla del Sur, który znajduje się w pobliżu wybrzeża. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.
Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel
Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 772 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Hotel 783 PLN/2 osoby/pobyt
W Hiszpanii polecam pobyt w hotelu Perla del Sur, który zlokalizowany jest w pobliżu plaży. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.
Samochód 116 PLN/pobyt
Nawet na przedłużony weekend warto wypożyczyć samochód na południu Hiszpanii, który ułatwi zwiedzanie Andaluzji.
Costa Dorada od 2089 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Rodos od 2722 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Costa Dorada od 1979 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?