Fly4free.pl

Wycieczka do Amsterdamu za 160 PLN. Loty z Katowic + przejazdy

160 PLN
Oferta nieaktualna
amterdam napis
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dennis van de Water / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przywitajcie wiosnę w niezwykłym Amsterdamie! Skorzystajcie z atrakcyjnych cen lotów oraz biletów autobusowych i zaplanujcie swoją podróż do stolicy Niderlandów na przedłużony weekend.

Na wycieczkę proponuję wam udać się w dogodnym terminie 20-23 marca (piątek-poniedziałek). Najpierw polecicie do Eindhoven linią Wizz Air. Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią posiadacze Wizz Discount Club – pozostali zapłacą nieco więcej. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny.

Następnie, do Amsterdamu, pojedziecie autobusem Flixbus. Podróż do stolicy kraju zajmie niecałe dwie godziny. Dostępnych jest dużo dat i godzin przejazdów – sami możecie zdecydować, ile czasu chcecie spędzić w Amsterdamie, a ile w Eindhoven.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel486 PLN/noc

W Amstedamie polecam wam zatrzymać się w XO Hotels Blue Tower, który położony jest zaledwie 250 metrów od przystanku tramwajowego i autobusowego.

zarezerwuj hotel w amsterdamie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić w Amsterdamie przez weekend?

Większość atrakcji Amsterdamu położonych jest blisko siebie, wszędzie bez problemy dojdziecie pieszo. Chcecie bardziej poznać klimat miasta? Wypożyczcie rower! Wiedzieliście, że w metropolii znajduje się ponad 400 kilometrów ścieżek rowerowych? Więcej informacji, jak poruszać się po stolicy Niderlandów znajdziecie na naszym forum.

Obowiązkowym punktem zwiedzania Amsterdamu jest wizyta w jednym z licznych muzeów. Najważniejsze z nich to Rijksmuseum, Muzeum van Gogha, Muzeum Madame Tussauds, muzeum w browarze Heineken. Znajdziecie także nieco bardziej osobliwe miejsca, jak Muzeum Haszyszu, Marihuany i Konopii czy Muzeum Erotyczne.

Co pierwsze kojarzy wam się z tym krajem? Oczywiście kwiaty! Polecam wybrać się na pływający targ kwiatowy Bloemenmarkt, który znajduje się na kanale Singel. Znajdziecie tam setki tysięcy tulipanów, zarówno w postaci kwiatów ciętych, jak i cebulek w przeróżnych kolorach.

amsterdam kanał
Foto: kavalenkava / Shutterstock
amsterdam panorama
Foto: fotolupa / Shutterstock
amsterdam rowery
Foto: S.Borisov / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Z lotniska do centrum Eindhoven dojedziecie autobusem nr 400 i 401 już od 3.5 EUR.

  • Jeżeli chcecie sprawnie poruszać się po Amsterdamie, warto pomyśleć nad wypożyczeniem roweru miejskiego.

  • Lecąc Wizz Air możecie zabrać ze sobą jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg.

  • Członkostwo w WIZZ Discount Club (WDC) umożliwia korzystanie z atrakcyjnych zniżek na loty Wizz Air i inne usług. Koszt WDC? Od 39,99 EUR (ok. 170 PLN).

  • Nie zapomnijcie o Revolucie! Płacąc w Holandii wielowalutową kartą nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »