Fly4free.pl

Czas na relaks i wodne szaleństwo! Zbiór noclegów w hotelach z parkiem wodnym w Polsce już od 248 PLN/noc

Foto: booking.com
od
248 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
09.10.2021 - 30.11.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jak według was wygląda idealny jesienny wypad za miasto? Bo według mnie prezentuje się następująco: za dnia zwiedzanie oraz spacery, a wieczorem relaks w hotelowej strefie wellness oraz wodne szaleństwo w parku wodnym. Sprawdźcie, czy mam rację i wybierzcie się do jednego z kilku hoteli dysponujących rewelacyjnym zapleczem relaksacyjnym.

Na krótką lub nieco dłuższą wycieczkę – wszystko zależy od waszych upodobań – proponuję wam udać się w październiku i listopadzie. W przygotowanym przeze mnie zestawieniu znajdziecie bardzo dobre hotele, które w swojej ofercie zapewniają dostęp do krytego basenu, a większości przypadków mieszczą się tam także wanny z hydromasażem, brodziki dla dzieci oraz zjeżdżalnie.

Natomiast tylko od was zależy czy zdecydujecie się na podróż do Darłówka, Istebnej, Kielc, Świeradowa-Zdroju, Torunia lub Ustki. Za pobyt dla dwóch osób w bardzo dobrych warunkach zapłacicie już od 248 PLN/2 osoby/noc.

Hotelod 248 PLN/2 osoby/noc

Na początek Świeradów-Zdrój, w którym rekomenduję wam zatrzymać się w 3* Interferie Aquapark Sport Hotel Malachit. W cenie zakwaterowania zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania, dostęp do sieci WiFi oraz do parku wodnego z sauną, wanną z hydromasażem, basenem z 2 zjeżdżalniami, basenem z solanką i brodzikiem dla dzieci.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej zapłacicie za pobyt w 3* hotelu z aquaparkiem Olender, który znajduje się w Toruniu. Na terenie parku wodnego znajdują się trzy baseny, w tym jeden dla dzieci, wanna hydromasażem, bicze wodne oraz sauna sucha. Ponadto w cenę noclegu wliczone są codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przenosimy się jeszcze dalej na północ, a dokładniej nad polskie wybrzeże Morza Bałtyckiego. W Darłówku mieści się 3* hotel Jan, który swoim gościom zapewnia dostęp do parku wodnego składającego się ze strefy basenowej (z wodą morską) o łącznej powierzchni 1500 m², zjeżdżalni wodnych (o łącznej długości 230 m) oraz dzikiej rzeki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Pozostajemy w nadmorskim klimacie, ale przenosimy się do Ustki, gdzie mam dla was ofertę pobytu w 5* Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka. Znajduje się on w spokojnej i zielonej części miasta, a swoim gościom zapewnia dostęp do basenu sportowego, basenu ze słoną wodą, basenu ze zjeżdżalnią i sztuczną rzeką oraz brodzika dla dzieci. Ponadto w cenie będziecie mogli korzystać z sieci WiFi we wszystkich pomieszczeniach.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W mgnieniu oka przenosimy się do stolicy województwa świętokrzyskiego. W Kielcach zachęcam was do pobytu w 4* hotelu Binkowski. W cenie noclegów zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania oraz dostęp do parku wodnego składającego się z basenów tropikalnych, leniwej rzeki, wodnego placu zabaw oraz zjeżdżalni. Ponadto będziecie mogli także korzystać ze strefy saun.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na sam koniec zapraszam was od Istebnej, gdzie w sąsiedztwie gór znajduje się kompleks Zagroń Istebna. Na miejscu zapewniony będziecie mieli codzienne śniadania, bezpłatny parking, dostęp do sieci WiFi oraz kompleksu basenów ze zjeżdżlaniami oraz wannien z hydromsażem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Relaks na południu

Świeradów-Zdrój jest idealnym miejscem dla osób preferujących odpoczynek w ciszy i spokoju. Zadowoleni będa także turyści, którzy marzą o aktywnym wypoczynku – w okolicznych lasach znajduje się wiele pieszych szlaków. Lubicie góry? W takim razie podejmijcie się „zdobycia” kilku okolicznych szczytów – Sępiej Góry, Czerniawskiej Kopy czy słynnego Stogu Izerskiego. Wybierzcie się także na spacer w koronach drzew po drewnianej konstrukcji zwanej, wieżą sky walk.

Foto: booking.com
Foto: booking.com
Foto: booking.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »