Fly4free.pl

3 w 1: Rzym, Akaba i Ateny z Katowic za 194 PLN (282 PLN bez WDC)

194 PLN
Oferta wyprzedana
wydmy na pustyni
Foto: Federica Violin / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na wycieczkę, podczas której odwiedzicie dwie europejskie stolice – Rzym i Ateny, a także wypoczniecie na jordańskim wybrzeżu Morza Czerwonego. Za cztery odcinki lotów zapłacicie 194 PLN.

Przeloty realizowane są na pokładach linii lotniczych Wizz Air oraz Ryanair. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 20 cm.

Hotel Cervia położony jest blisko centrum miasta, a zarazem najważniejszych atrakcji turystycznych Rzymu. Czekają tu na Was wygodne pokoje z prywatną łazienką i dostępem do sieci WiFi.

Hotel Red Sea Dive Center położony jest na wzgórzu z widokiem na Zatokę Akaba i Morze Czerwone, w odległości 700 metrów od plaży, i oferuje odkryty basen oraz klimatyzowane pokoje. Wszystkie są wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania. Hotel zapewnia bezpłatny parking.

Wypożyczonym samochodem łatwo zobaczycie największe atrakcje Jordanii. Pamiętajcie również o wykupieniu jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »