Fly4free.pl

Wizzair: Belgia na idealny weekend od 93 PLN

Kapitalna cena na weekendowe loty do Belgii od węgierskiego Wizzair. Bilety w dwie strony z Warszawy do Brukseli Charleroi dostępne od 93 PLN.

Bilety rezerwujemy na stronie przewoźnika Wizzair.com. Najtańsze bilety lotnicze do i z Brukseli dostępne są dla osób z wykupionym członkostwem Wizz Discount Club. Osoby bez WDC za bilet zapłacą więcej. Rezerwacji dokonujemy na stronie Wizzair.com. Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą. Należy pamiętać, że podróżujemy tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 20 cm.

Przydatne linki:

Dojazd z lotniska do Brukseli, Brugii, Luksemburga czy Lille za 5 euro w jedną stronę oferuje przewoźnik Flibco.com. Im wcześniej kupimy tym taniej pojedziemy.

Przykładowe rezerwacje:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
A co w tym weekendzie bedzie takiego idealnego?
Artek, 23 lipca 2014, 17:31 | odpowiedz
Gorziny wylotu i powrotu, przy 5 dniowym tygodniu pracy na rano nie musisz brać urlopu? tak trudno pomyśleć zamiast rzucać hejtem? nie podoba się strona to nie wchodź :)
ehhh, 23 lipca 2014, 18:04 | odpowiedz
ArtekA co w tym weekendzie bedzie takiego idealnego?
Jeśli termin wylotu i powrotu Cię nie przekonuje, to z lotniska w Charleroi zgodnie z tym co zostało napisane w artykule można dostać się w kilka bardzo fajnych miejsc, przeżyć ciekawą przygodę, pozwiedzać, poznać inną kulturę, spróbować popularnej belgijskiej czekolady lub frytek z majonezem...
Konrad_PL, 23 lipca 2014, 18:17 | odpowiedz
ehhhGorziny wylotu i powrotu, przy 5 dniowym tygodniu pracy na rano nie musisz brać urlopu? tak trudno pomyśleć zamiast rzucać hejtem? nie podoba się strona to nie wchodź
Rozumiem, ze jakby wylot był w środę to też weekend, tylko taki mniej idealny. i złośliwie dodam, ze jak Ci komentarz nie pasuje, to nie czytaj :)
Grens, 23 lipca 2014, 22:13 | odpowiedz
Brugia Brugią, ale Flibco jeździ też do Gandawy, która jest jednym z piękniejszych miast w Europie, które widziałam. ;)
Wanda, 23 lipca 2014, 22:22 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »