Fly4free.pl

Wizz Air po latach wchodzi na zupełnie nowe lotnisko w Polsce! Dokąd poleci?

Foto: Vladimir Zhupanenko / Shutterstock
Węgierski przewoźnik ma wkrótce ogłosić uruchomienie pierwszych połączeń z lotniska w Bydgoszczy – informuje „Gazeta Wyborcza”. Jest niemal pewne, że Wizz Air uruchomi loty do Londynu, ale wiele wskazuje na to, że linia otworzy jeszcze jeden kierunek.

O pojawieniu się Wizz Aira w Bydgoszczy od kilku dni krążyły plotki w internecie, które „Wyborcza” teraz potwierdziła. Gazecie udało się ustalić, że w miniony wtorek Urząd Marszałkowski w Toruniu otworzył oferty w przetargu na „promocję województwa kujawsko-pomorskiego w liniach lotniczych na zagranicznej trasie lotniczej z i do Bydgoszczy”, a jedynym zainteresowanym przewoźnikiem był właśnie Wizz Air.

Wszystko wskazuje na to, że węgierska linia uruchomi połączenie do Londynu-Luton, czyli na trasę, na której już lata Ryanair. W „Wyborczej” czytamy jednak, że być może to nie koniec nowości, bo przewoźnik przymierza się do jeszcze jednej trasy.


Przypomnijmy, że kilka dni temu nową trasę z Bydgoszczy do Bristolu zapowiedział Ryanair. Oprócz irlandzkiej linii z Bydgoszczy lata jeszcze LOT – na trasach krajowych do Krakowa i Warszawy.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »