Fly4free.pl

Nowa trasa Ryanaira z Polski! Z idealnym rozkładem pod city breaki

Foto: TurneroundDesigns / Shutterstock
Od 31 października Ryanair uruchomi nowe połączenie z Bydgoszczy do Bristolu, położonego w południowo-zachodniej Anglii. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu.

Ryanair w ostatnich dniach aktualizuje swój zimowy rozkład, dodając na ostatnią chwilę nowe połączenia. W zeszłym tygodniu przewoźnik ogłosił start hitowej trasy z Wrocławia do Porto, teraz zaś przyszła pora na Bydgoszcz i połączenie do Bristolu.

To kolejna „wyspiarska” trasa Ryanaira, który lata już stąd do Birmingham oraz na londyńskie lotniska Stansted i Luton. Z systemu rezerwacyjnego wynika, że połączenie ma zostać uruchomione 31 października, a loty będą realizowane 2 razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki, co oznacza, że oprócz kierunku emigracyjnego jest to też dobry rozkład pod weekendowe city breaki.

Foto: Ryanair

W piątki samolot Ryanaira z Bydgoszczy ma startować o godz. 21.50, a na miejscu meldować się o 23.15 lokalnego czasu (wylot z Bristolu o 18.00 lokalnego czasu). Z kolei w poniedziałki wylot z Bristolu zaplanowany jest na godzinę 7.20 miejscowego czasu (przylot do Bydgoszczy o godz. 10.45), a wylot z Bydgoszczy do Wielkiej Brytanii o 11.10 (lądowanie w Bristolu przewidziane jest o godz. 12.35 lokalnego czasu).

Oprócz wspomnianych wcześniej tras do Anglii, w siatce połączeń bydgoskiego lotniska jest też Dublin, a także loty krajowe LOT do Warszawy i Krakowa.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »