Promocja w Wizz Air: loty m.in. do Włoch oraz na Cypr i Maltę od 92 PLN
Poniżej znajdziecie wybrane przeze mnie najciekawsze kierunki wchodzące w skład dzisiejszej promocji. Pamiętajcie, że bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club, z wliczonym małym bagażem podręcznym. Przed wyruszeniem w podróż przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik dotyczący pakowania się.
Termin podróży: grudzień 2021 – maj 2022
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Hotel od 86 PLN/pokój
W Larnace zatrzymajcie się w 3* aparthotelu Sun Hall Beach Hotel Apts. Będziecie stamtąd mieli wspaniałe widoki na pobliską zatokę!
Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
W Rzymie polecam wam zatrzymać się w zabytkowym centrum. Hotel Emona Aquaeductus to miejsce, gdzie od razu poczujecie klimat Wiecznego Miasta.
Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Na Malcie rekomenduję postawić na 3* hotel Carlton. Do waszej dyspozycji będą tam klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.
- Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
- Zastanawiacie się, jakie obostrzenia obowiązują w danych krajach? Możecie sprawdzić to w przygotowanej przez nas wyszukiwarce.
- Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Kos od 1980 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Sharm El Sheikh od 1182 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Sousse od 1659 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?