Fly4free.pl

Wiosenny weekend w Alesund za 303 PLN (339 PLN bez WDC). Loty + 2 noclegi

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
303 PLN
Oferta nieaktualna
Alesund widok zatoki
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Vlada Photo / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się wiosną na przedłużony weekend do otoczonego fiordami, urokliwego norweskiego miasteczka. Za przeloty oraz wynajęcie mieszkania w centrum zapłacicie tytułowe 303 PLN.

Alesund, norweskie miasto leżące na zachodnim wybrzeżu tego skandynawskiego państwa. W sąsiedztwie znajduje się kilka fiordów m.in: Grytefjorden, Ellingsøyfjorden czy Sulafjorden. Wspaniałą panoramę (tę z tytułowego zdjęcia) podziwiać możecie z Fjellstua Utsiktspunkt. Podczas pobytu wypożyczcie samochód i udajcie się do oddalonej o około 59 km miejscowości Åndalsnes, w celu podziwiania panoramy z punktu widokowego Rampestreken.

Podsumowanie oferty

303 PLN / osoba (1213 PLN / 4 osoby)
Loty z Gdańska do Alesund (22-24 marca) za 312 PLN / 4 osoby (78 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Nice flat in sentral Ålesund za 901 PLN / 4 osoby / 2 noce (225 PLN / osoba)
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W Alesund rozważcie wynajęcie całego mieszkania. Położone jest w spokojnej dzielnicy, blisko parku miejskiego i schodów do słynnego punktu widokowego Fjellstua. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia, salon, sypialnia i prywatna łazienka.

Wypożyczcie na lotnisku w Alesund samochód, dzięki temu łatwo i wygodnie dojedziecie do miejsca zakwaterowania i zwiedzicie okolicę. Wraz z ubezpieczeniem Icarhireinsurance nie będziecie musieli martwić się o niego w trakcie wynajmu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »