Fly4free.pl

Last minute: all inclusive w Turcji! Świetny 5* hotel Seher Resort & Spa od 989 PLN. Wylot z Katowic, Warszawy i Poznania #maj

Plaża
Foto: muratart / Shutterstock.com
od
989 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.05.2021 - 15.05.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Marzy się wam urlop po królewsku? Skorzystajcie z mojej propozycji wypoczynku na Riwierze Tureckiej w iście luksusowych warunkach! Czeka na was 5* hotel z licznymi atrakcjami oraz pobliska Alanya z 1,5 kilometrową plażą Kleopatry.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Riwiera Turecka to miejsce, gdzie znajdziecie wiele obiektów wypoczynkowych o doskonałych opiniach oraz wysokich standardach. Do tego grona zdecydowanie należy zaliczyć 5* Hotel Seher Resort & Spa. Miejsce to idealnie sprawdzi się na spokojny urlop. Do gustu przypadną wam z pewnością eleganckie i komfortowe pokoje, które wymieniane są jako jedne z atutów tego hotelu. Na miejscu czeka na was również bogate zaplecze spa. Plaża znajdująca się bezpośrednio przy obiekcie została wyróżniona prestiżową Błękitną Flagą.

A to nie wszystko! Hotel może poszczycić się bardzo dobrymi opiniami (4,5/5) dotychczasowych podróżnych.

Termin podróży: 8 – 15 maja
Wylot z: Katowic, Warszawy, Poznania
Linia lotnicza: Corendon
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

rezerwacja wczasów

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Foto: tui.pl
Foto: tui.pl
Foto: tui.pl

Co zobaczyć w Turcji?

Odwiedźcie położoną w Alanyi jedną z najpiękniejszych plaż w Turcji. Według legend to właśnie tu piękna Kleopatra spotykała się z Markiem Antoniuszem i zażywała kąpieli. Przy plaży znajduje się słynna jaskinia Damlatas.

Pobliskie Perge to miasto, które było jednym z najważniejszych w całym regionie. Tuż obok drogi dojazdowej znajdują się ruiny amfiteatru oraz stadiony, a w samym mieście można zobaczyć bramy rzymskie i hellenistyczne, ulicę z kolumnadą oraz nimfeum.

Odwiedźcie świątynię Apolla w Side – to starożytna budowla sakralna z II wieku w stylu korynckim. Zwiedzanie tak pięknie położonych nad samym brzegiem Morza Śródziemnego ruin świątyni wprawia w zachwyt!

Przydatne informacje
  • W momencie pisania artykułu pasażerowie, którzy przylatują do Turcji powinni okazać negatywny wynik testu PCR. Kraj wprowadził w ostatnich dniach lockdown, który jednak nie wiąże się z anulacją pakietów wczasów.

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Turcji przeczytacie tutaj.

  • Na moment pisania artykułu, na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test (w kraju) i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2.

  • Na pokład samolotu będziecie mogli zabrać ze sobą dwa bagaże: rejestrowany – 20 kg oraz podręczny – 5 kg.

  • Przed wycieczką do Turcji sprawdźcie TOP 10 atrakcji regionu.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »