Fly4free.pl

Wiosna w Czarnogórze za 348 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi w Budvie

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
348 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: emperorcosar / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z okazji i wybierz się na Bałkany w świetnej cenie. Za nieco ponad 350 PLN polecisz do Czarnogóry i zatrzymasz się w apartamencie w Budvie. Odwiedź najważniejsze atrakcje okolicy i ciesz się południowym słońcem.

Na wycieczkę do Czarnogóry polecisz w terminie 26-29 marca z krakowskiego lotniska w Balicach. W obie strony podróżować będziesz bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się bardzo dobrym apartamencie Martinovic, który znajduje się w pobliżu Budvy. Dostaniesz się tam komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 348 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 341 PLN/2 osoby/2 noce

W Budvie wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym apartamencie Martinovic Rooms. Na miejscu znajdziesz pokój z prywatną łazienką. Obiekt będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania okolic.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 75 PLN/pobyt

W trakcie wycieczki chciałbyś zobaczyć Budvę lub Zatokę Kotorską? W takim razie wypożycz samochód po przylocie i ruszaj przed siebie.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »