Wiosna na Teneryfie: tygodniowy pobyt za 1295 PLN. Loty z Warszawy i fantastyczny 4* hotel blisko plaży
Spędźcie przyszłoroczny urlop w miejscu, gdzie nie będziecie musieli martwić się o pogodę. Wyspy Kanaryjskie przez cały rok oferują idealne warunki do różnego rodzaju aktywności i relaksu. Trekking z Santiago del Teide do wioski Masca, wejście na wulkan Teide i odpoczynek na Abama Beach, La Tejita, Las Vistas Beach – zapowiada się udany wyjazd.
Na największą wyspę archipelagu popularnych „Kanarów” udacie się w okresie pomiędzy świętami wielkanocnymi a długim weekendem majowym (17-24.04). Na Teneryfę podróżować będziecie z warszawskiego lotniska im. Chopina na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.
Na miejscu zakwaterowani będziecie w fantastycznym 4* hotelu Tropical Park, który znajduje się w odległości 150 metrów od piaszczystej plaży Callao Salvaje. Z lotniska szybko – i tanio – dostaniecie się do obiektu, wykorzystując połączenie autobusowe za ok. 30 PLN.
Termin podróży: 17 – 24 kwietnia 2021 r.
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament typu studio
Za loty oraz noclegi zapłacicie 1295 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się jednym apartamencie.
Hotel1365 PLN/2 osoby/7 nocy
Na południu Teneryfy rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Tropical Park, który znajduje się w miejscowości Callao Salvaje, w odległości 150 metrów od plaży. Zakwaterowani będziecie w apartamencie, w którym znajdziecie m.in. aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, miejsce do relaksu, sypialnię oraz łazienkę. Wszystkie studia mieszczą się w sąsiedztwie tarasu słonecznego oraz odkrytego basenu.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluSamochód367 PLN/7 dni
Pod wulkan Teide, na plażę z czarnym piaskiem (Playa Jardín czy Playa de Troya), na punkt widokowy Mirador Las Teresitas oraz do proponowanego przeze mnie hotelu – w każde z tych miejsc łatwo i wygodnie dojedziecie autem. Zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Teneryfę.
Wiosna na Teneryfie
W drugiej połowie kwietnia, tak jak przez cały rok, na największej wyspie archipelagu Wysp Kanaryjskich możecie liczyć na słoneczną pogodę z temperaturami rzędu 23-27 stopni Celsjusza.
Nastawiacie się na relaks i odprężenie? Wybierzcie się na jedną z wielu wspaniałych plaż: Las Vistas Beach, El Medano Beach, słynną Las Teresitas oraz przyhotelową Callao Salvaje.
Lubicie urlop spędzić aktywnie? W takim razie nie możecie przegapić szansy na malowniczy trekking z Santiago del Teide do wioski Masca. Trasa liczy sobie nieco ponad 8 km, więc przygotujcie sobie cały dzień na wycieczkę. Nietuzinkowych wrażeń dostarczy wam także przejście trasą Benijo to Faro de Anaga Loop Trail, na jej pokonanie potrzebować będziecie nieco ponad 6 godzin, bez przerw na zdjęcie 😉 Co jeszcze? Oczywiście podejmijcie się zdobycia najwyższego szczytu Hiszpanii, którym jest wulkan Teide. Korzystając z kolejki linowej, możecie wjechać na prawie sam szczyt (3.550 m n.p.m.). Bilet na przejazd dwie strony kupicie od 21 EUR (ok. 95 PLN).
Costa Brava od 1839 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Słoneczny Brzeg od 2382 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Costa del Sol od 2210 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖



Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?