Fly4free.pl

Wiosna na Kubie: loty z Berlina od 1876 PLN (także na majówkę)

od 1876 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Alexander Kunze / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spędźcie tegoroczną majówkę na wspaniałej Kubie. Poza wycieczką w okresie długiego weekendu, dostępnych jest wiele terminów od kwietnia do maja, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne plaże, klimatyczna Hawana, amerykańskie klasyki i świetny kubański rum – gotowi na niezapomniany wyjazd?

Na Kubę polecicie wiosną, na przykład w terminie obejmującym majówkę: 27 kwietnia – 8 maja. Czekają was loty z międzynarodowego portu lotniczego Berlin-Brandenburg, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych Iberia i Iberia Express lub Air France. Po drodze spodziewajcie się przesiadek w Madrycie lub Paryżu na lotnisku im. Charlesa de Gaulle’a.

Powyższa data wam nie odpowiada? Nic straconego! Możecie skorzystać z innych terminów w atrakcyjnych cenach: 27 kwietnia – 8 maja, 3 – 18 maja, 12 – 31 maja i 15 – 22 maja.

Termin podróży: kwiecień – maj
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: Iberia lub Air France
Bagaż: podręczny

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »