Fly4free.pl

Wiosenne loty do Gruzji z Katowic od 188 PLN (278 PLN bez WDC)

188 PLN
Oferta wyprzedana
Gruzja Góry Kazbek
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Alex Marakhovets / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Dobra cena za przeloty do malowniczej Gruzji. Wiosną za bilety w dwie strony do Kutaisi zapłacie 188 PLN. Tutaj nie ma co się zastanawiać, ponieważ bilety w takiej kwocie szybko znajdą swoich nabywców.

Kierunek podróży sam w sobie jest już atrakcyjny, a co dopiero termin, który przypada na wiosnę oraz niska cena. Nie bójmy się tego powiedzieć, 188 złotych to bardzo mało za lot samolotem na trasie 4026 km (2013 km w jedną stronę). O atutach już napisałem, teraz kolej na minus. W najniższej cenie podróżujecie tylko z bagażem podręcznym (szczegóły poniżej), za taki nadawany do luku (max 20 kg) zapłacić będziecie musieli 316 PLN za lot w dwie strony. Jeśli macie problemy ze spakowaniem się do podręcznego, to jeden nadawany na pewno wystarczy wam na co najmniej 2 osoby.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

W Kutaisi proponuję Wam zakwaterowanie w obiekcie Gelati położonym w zabytkowej dzielnicy, blisko największych atrakcji miasta. każdy pokój ma telewizor, wentylator oraz prywatną łazienkę. W cenę pobytu wliczone są śniadania. Wszyscy goście mają zapewniony bezpłatny dostęp do internetu bezprzewodowego.

Gruzję możecie zwiedzać korzystając z lokalnych biur podróży. Ja jednak zachęcam was do wypożyczenia samochodu, zaraz po przylocie do Kutaisi. Dzięki temu będziecie niezależni i zobaczycie wszystko, co chcecie zobaczyć.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »