Fly4free.pl

Wiosenne loty do europejskich stolic z 5 polskich miast od 124 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
od 124 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: viewgene / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Romantyczny wypad do Paryża, słoneczne kilka dni w Madrycie, spacer po klimatycznych uliczkach Rygi, a może langosz w Budapeszcie? Zainspiruj się przygotowanym przeze mnie zestawieniem i wybierz się na wycieczkę do jednego z europejskich miast!

Poniżej znajdziesz propozycje kilkudniowych wyjazdów do stolic w Europie. Do wyboru masz loty z 5 polskich miast. Najtańsze bilety zarezerwujesz już za 124 PLN.

Najniższe ceny osiągniesz, podróżując z bagażem podręcznym. Do zakupu biletów nie potrzebujesz członkostwa w żadnych klubach zniżkowych.

Termin podróży: marzec – kwiecień
Linia lotnicza: Wizz Air/Ryanair
Bagaż: podręczny 40 x 30 x 20 cm (Wizz Air)/ podręczny 40x20x25 cm (Ryanair)

Hotel od 230 PLN/pokój

W stolicy Węgier zatrzymaj się w położonym w centrum miasta apartamencie King Seventeen Homes. Znajdziesz w nim w pełni wyposażoną kuchnię, klimatyzację i bezpłatne WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jeśli wybierasz się do Pragi, polecam zakwaterowanie w 3* hotelu Mala Strana. Obiekt będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania miasta. W cenę noclegu wliczone są śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Planujesz wyjazd do Madrytu? W takim razie wybierz bardzo dobrze oceniany apartament Juan Bravo. Na terenie obiektu znajdziesz zewnętrzny basen, klimatyzację i kuchnię.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »