Fly4free.pl

Okołoweekendowa wycieczka do Wiednia za 392 PLN. Loty z Gdańska + noclegi w 4* hotelu

392 PLN
Kościół w Wiedniu
Foto: Mapics / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Podróż do austriackiej stolicy w atrakcyjnej cenie. Wybierzcie się na krótki city break do miasta sztuki, słynnej opery, wspaniałej architektury oraz świetnych kawiarni.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Wasza podróż rozpocznie się 22 lutego i potrwa 3 dni. Dzięki dogodnemu terminowi, obejmującemu weekend (sobota – wtorek), będziecie mogli zaoszczędzić cenne dni urlopowe w czasie wycieczki.

Również godzina lądowania działa na waszą korzyść: w Wiedniu pojawicie się planowo o 14:05. To oznacza, że będziecie mieli resztę sobotniego dnia na zwiedzanie miasta.

Na miejscu wybrałem dla was dobrze oceniany 4* hotel. Jego dogodne położenie zapewnia sprawną komunikację z centrum miasta, natomiast w pobliżu obiektu znajdziecie słynny Pałac Schönbrunn oraz ogród zoologiczny.

Termin podróży: 22-25 lutego
Linie lotnicze: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za city break w Wiedniu zapłacicie 392 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż176 PLN/2 osoby

Gdańsk – Wiedeń – Gdańsk >>

zarezerwuj loty do wiednia

Hotel607 PLN/2 osoby

W Wiedniu wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* Novum Hotel Kavalier. Znajduje się on niedaleko Pałacu Schönbrunn oraz w odległości około 15 minut jazdy tramwajem od centrum miasta. W celu uzyskania najniższej ceny wybierzcie pośrednika Hotels.com.

zarezerwuj hotel w wiedniu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Wiedniu?

Zastanawiacie się, co można zobaczyć w stolicy Austrii? Możliwości jest sporo: jeżeli interesuje was zwiedzanie, z pewnością przyjemność sprawią wam spacery po historycznym centrum miasta, wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Belweder, Pałac Schönbrunn, gotycka katedra św. Szczepana czy też Hofburg Vien – to tylko najważniejsze punkty, które powinny znaleźć się na waszej mapie.

Macie ochotę na rozrywkę z wyższej półki? Możecie spróbować dostać się do opery – sprawdźcie aktualny repertuar tutaj. W przerwie między spacerami, zwiedzaniem oraz rozrywką wybierzcie się do jednej z wielu świetnych kawiarni znajdujących się w mieście – na przykład do uważanej za najstarszą Cafe Central.

Panorama Wiednia
Foto: Feel good studio / Shutterstock
Pałac zimą
Foto: And-One / Shutterstock
Kawiarnia w Wiedniu
Foto: Cyndi58 / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Członkostwo w WIZZ Discount Club (WDC) umożliwia korzystanie ze zniżek od regularnych cen lotów Wizz Air i innych usług. Jego roczny koszt wynosi od 39,99 EUR (ok. 169 PLN).

  • Wybierając się do austriackiej stolicy, rozważcie zakup Vienna City Card. Dzięki niej otrzymacie zniżki na transport publiczny oraz na wstęp do wielu atrakcji,

  • Płacąc w Austrii warto używać wielowalutowej karty Revolut, dzięki czemu nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »