Wenecja z weekendem za 619 PLN. Loty (na główne lotnisko) z Warszawy i 3 noce w 4* hotelu ze śniadaniami

619 PLN City break w Wenecji z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Zaplanuj city break w „mieście na wodzie”. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i udaj się do Wenecji. Zobacz most Rialto oraz bazylikę św. Marka.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Wenecji (lotnisko Marco Polo) udasz się z Warszawy w terminie 5-8 grudnia (czwartek-niedziela). W obie strony polecisz bezpośrednio linią Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Na miejscu zakwaterowany będziesz w 4* hotelu Lugano Torretta, który znajduje się w sąsiedztwie dworca kolejowego Mestre. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dostaniesz się komunikacją publiczną.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny 40x30x20 cm, maks. 10 kg
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacisz tylko 619 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżował w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 340 PLN/2 osoby

Warszawa – Wenecja (lotnisko Marco Polo) – Warszawa »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 233 PLN/osoba (loty w dwie strony).

Hotel 897 PLN/2 osoby/3 noce

W Wenecji rekomenduję ci pobyt z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Lugano Torretta. Obiekt znajduje się w pobliżu dworca Mestre, dlatego będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania okolicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 5.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wakacyjny zbiór lotów od 142 PLN PLN ✈️☀️ Włochy, Chorwacja, Hiszpania, Cypr i Grecja z Polski 😎
Zbiór lotów na wakacje z Polski 142 PLN

Zestawienie wakacyjnych lotów z Polski

Pożegnaj lato na końcu Italii 🇮🇹🌊 Wycieczka do Kalabrii za 758 PLN 😎☀️
Włochy z Katowic 768 PLN

Wycieczka do Kalabrii: odkryj cuda południa Włoch

City break na Sycylii ☀️🌊 Loty do Palermo + 3 noce sercu miasta 🏛️🍋
Włochy z Poznania 849 PLN

Odkryj serce Sycylii: okołoweekendowa wycieczka do Palermo

Przedłużony weekend w Rzymie za 562 PLN 😍🔥 City break: loty + 2 noclegi w centrum 🏛️🍕
Włochy z Warszawy 562 PLN

Przedłużony weekend w Wiecznym Mieście

Wenecja (7 dni) w Z Julią w Wenecji z Warszawy (BB)
OD 4319 PLN

Wenecja (7 dni) w Z Julią w Wenecji z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?