Fly4free.pl

Wenecja z weekendem za 568 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Gdańska i noclegi w hotelu

568 PLN
Oferta wyprzedana
wenecja
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: canmandawe / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy wybierzcie się nad morze – ale nie Bałtyckie, tylko Adriatyckie. Za pakiet składający się z przelotów na Półwysep Apeniński oraz noclegów w bardzo dobrym hotelu zapłacicie 568 PLN.

Do Wenecji udacie się z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy w piątek (2 grudnia) o godzinie 9:45. W drogę powrotną do Trójmiasta wyruszycie w poniedziałek (5 grudnia) o godzinie 18:35. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu Cristallo, który znajduje się na weneckiej wyspie Lido. Z lotniska Marco Polo w okolice miejsca noclegowego (przytań Lido) dostaniecie się promem linii B.

Termin podróży: 2 – 5 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 568 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 468 PLN/2 osoby

Gdańsk – Wenecja – Gdańsk »

Hotel 668 PLN/2 osoby/3 noce

Na weneckiej wyspie Lido zakwaterowani będziecie w hotelu Cristallo, który położony jest pomiędzy plażą miejską a przystanią promową. Każdy pokój wyposażony został w wentylator, ogrzewanie oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 135 PLN/osoba

Będąc w Wenecji i nie przepłynąć się gondolą, toż to grzech. Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny i cieszcie się z rejsu wzdłuż Canal Grande.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »