Fly4free.pl

Wenecja z weekendem za 458 PLN. Loty z Poznania i 3 noclegi w hotelu (ze śniadaniami)

458 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Mariia Golovianko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Hej, mieszkańcy województwa wielkopolskiego mam dla was atrakcją ofertę wyjazdu na południe Europy. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i w terminie obejmującym dni wolne od pracy, udajcie się do jednego z najpopularniejszych włoskich miast.

Do Wenecji wylecicie w piątek (2 grudnia) z portu lotniczego Poznań-Ławica, a do Polski wrócicie w poniedziałek (5 grudnia). W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety zapłacicie 164 PLN/osoba.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Agli Artisti, który znajduje się w sąsiedztwie dworca kolejowego Venezia Santa Lucia. Z lotniska Treviso w okolice miejsca noclegowego (dworzec Venezia S. Lucia) dostaniecie się komunikacją publiczną.

Termin podróży: 2 – 5 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 458 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 588 PLN/2 osoby/3 noce

W Wenecji rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Agli Artisti. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, ogrzewanie oraz telewizor. W każdym jest łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 126 PLN/osoba

Będąc w Wenecji i nie przepłynąć się gondolą, toż to grzech. Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny i cieszcie się z rejsu wzdłuż Canal Grande.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Do kiedy można wykupować ten wyjazd? Czy to działa kto pierwszy ten lepszy?
helena Brdyś, 23 sierpnia 2022, 21:03 | odpowiedz
 Kto pierwszy, ten lepszy :) Najtańsze bilety szybko się wyprzedają.
helena Brdyś Do kiedy można wykupować ten wyjazd? Czy to działa kto pierwszy ten lepszy?
Kamil Walinowicz, 24 sierpnia 2022, 22:05 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »