Fly4free.pl

Wenecja z weekendem za 414 PLN. Loty z Katowic i 3 noce w hotelu

414 PLN
Oferta wyprzedana
Wenecja
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Rudy Balasko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W terminie obejmującym dni wolne od pracy wybierzcie się na wycieczkę do północnych Włoch. Wypijcie espresso na Placu św. Marka, przespacerujcie się wzdłuż Canal Grande oraz zajrzyjcie na wyspę Burano. Zapowiada się dobrze spędzony czas w Wenecji.

Do Włoch wylecicie się w terminie 3-6 grudnia z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety (sobota-wtorek) zapłacicie 133 PLN/osoba.

W Wenecji zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Ca’ Dei Polo, który znajduje się w sąsiedztwie parku Giardini Papadopoli. Z lotniska Marco Polo w okolice miejsca noclegowego (przytań S. Angelo) dostaniecie się promem linii A.

Termin podróży: 3 – 6 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 414 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 266 PLN/2 osoby

Katowice – Wenecja – Katowice »

Hotel 562 PLN/2 osoby/3 noce

W Wenecji rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Ca’ Dei Polo. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację oraz telewizor. W każdym jest łazienka z prysznicem, suszarką do włosów oraz podstawowymi przyborami toaletowymi. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 126 PLN/osoba

Będąc w Wenecji i nie przepłynąć się gondolą, toż to grzech. Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny i cieszcie się z rejsu wzdłuż Canal Grande.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »