Fly4free.pl

Okazja! Wenecja z weekendem za 376 PLN. Loty z Katowic i 3 noce w hotelu

376 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Taweep Tang / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Udajcie się na eksplorację jednego z najpopularniejszych włoskich miast, czyli Wenecji. W podróż udacie się w terminie obejmującym dni wolne od pracy oraz poza sezonem, dzięki czemu w zwiedzaniu nie będą przeszkadzać wam tłumy turystów.

Do Włoch wylecicie w sobotę (19 listopada) z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, a na Górny Śląsk wrócicie we wtorek (22.11). W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety zapłacicie 151 PLN/osoba.

W Wenecji zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Ca Dell’Arte, który znajduje się w samym sercu miasta. Z lotniska Wenecja Marco Polo w okolice miejsca noclegowego (przytań S. Angelo) dostaniecie się promem linii A.

Termin podróży: 19 – 22 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 376 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 451 PLN/2 osoby/3 noce

W Wenecji rekomenduję wam noclegi w stylowym 3* hotelu Ca Dell’Arte, który od pałacu Palazzo Grassi oddalony jest o 100 metrów. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone zostały w telewizor LCD, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W każdym jest także łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 126 PLN/osoba

Będąc w Wenecji i nie przepłynąć się gondolą, tuż to grzech. Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny i cieszcie się z rejsu wzdłuż Canal Grande.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »