Fly4free.pl

Jesienne weekendy w Borach Tucholskich: zbiór doskonałych noclegów już od 220 PLN/noc

bory tucholskie
Foto: piotrbb / Shutterstock
od
220 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
19.11.2021 - 21.12.2021
Spędźcie jesienne dni wolne od pracy na łonie przyrody, odwiedzając jeden z najbardziej zalesionych fragmentów naszego kraju. Delektujcie się spacerami pośród drzew, dookoła jezior oraz po licznych szlakach. Gwarantuję wam, że w Borach Tucholskich zapomnicie o codziennych obowiązkach.

Na krótką wycieczkę proponuję wam wybrać się w okresie trwania kalendarzowej jesieni, tj. do 21 grudnia. Dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących weekend (sobota-niedziela). Za pobyt, w tak dogodnym terminie oraz doskonałych warunkach dla dwóch osób zapłacicie już od 220 PLN za noc.

Hotel od 220 PLN/2 osoby.noc

Na dobry początek proponuję wam pobyt w 3* hotelu Bellevue, który położony jest tuż nad brzegiem jeziora Charzykowskiego oraz w sąsiedztwie przystani jachtowej. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz będziecie mogli korzystać z bezpłatnego parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Następny na liście jest wyjątkowy hotel apartamentowy Leeloo, który znajduje się w miejscowości Człuchów, tuż nad jeziorem Miejskim. Wszystkie apartamenty posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny, miejsce do relaksu, spania oraz łazienką z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Niewiele więcej kosztować was będzie pobyt w 3* hotelu Szymbark, który położony jest w sąsiedztwie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, a odległość od Parku Narodowego Bory Tucholskie wynosi ok. 60 km.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Tylko 14 PLN więcej zapłacicie za pobyt z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Na Skarpie, który od wybrzeża jeziora Charzykowskiego oddalony jest o 20 minut spokojnego spaceru. Na miejscu za dodatkową opłatą będziecie mogli skorzystać z saun (suchej i parowej).

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Znakomity kompleks Chaber Apartamenty, znajduje się w miejscowości Swornegacie, tuż nieopodal miejskiej plaży. Wszystkie apartamenty składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz nowocześnie urządzonej łazienki. W cenę noclegów wliczone są codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Natomiast w oddalonym o 50 km od Parku Narodowego Bory Tucholskie – Bytowie proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* Hotel Zamek.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Położone w dorzeczu Brdy oraz Wdy Bory Tucholskie to jeden z największych kompleksów leśnych w Polsce. Zalesione głównie sosnami stanowią unikatowy rezerwat charakterystycznej flory. Nic dziwnego, że ich tereny to chronione obszary przyrody, na których znajduje się park narodowy, rezerwat biosfery oraz obszar Natura 2000.

Co powinno trafić do waszego planu podróży? Wybierzcie się w okolice punktu widokowego Struga Siedmiu Jezior, zobaczcie jeziora Kacze Oko oraz Krasne oraz wiekowy Dąb Bartuś, będący pomnikiem przyrody. Wielbicielom długich spacerów polecam jedną z tematycznych ścieżek: niebieską (Piła Młyn) lub czerwoną (Łąki Józefowskie). Jeżeli chcielibyście nieco pozwiedzać, rekomenduję wam odwiedzić pobliskie Chojnice – z ich pięknym neogotyckim ratuszem, bazyliką z XIV wieku oraz centrum nauki Eksperymentarium.

Foto: booking.com
Foto: booking.com
Foto: booking.com
Przydatne informacje
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »