Fly4free.pl

Na weekend z Ryanair: zbiór tanich lotów z 5 polskich miast od 44 PLN

44 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ryanair
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Musicie liczyć się z każdym dniem urlopu? To nie znaczy, że powinniście rezygnować z regularnych wyjazdów – tym bardziej że Ryanair oferuje mnóstwo weekendowych połączeń w świetnych cenach, a najlepsze z nich znajdziecie w poniższym zbiorze.

Wszystkie poniższe propozycje to bezpośrednie loty realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Jako miejsce wylotu do wyboru macie Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań oraz Warszawę.

Najtańsze bilety zarezerwujecie już za 44 PLN, a w cenę wliczony jest mały bagaż podręczny. Z tego powodu zachęcam was do przeczytania przygotowanego przez nas poradnika dotyczącego pakowania się.

Hotel

Wybieracie się do Brukseli? Zatrzymajcie się tam w świetnie ocenianym, centralnie położonym 4* Thon Hotel Brussels City Centre.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co powiecie na odrobinę luksusu? W Wiedniu rekomenduję wam wspaniały 5* hotel Hilton Vienna Plaza z malowniczym widokiem na zabytkowe centrum miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »