Fly4free.pl

Weekendowe (sobota-niedziela) loty po Europie z Gdańska i Krakowa od 100 PLN dla wszystkich

od 100 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: rarrarorro / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chciałbyś wybrać się na wycieczkę do jednego z europejskich miast, a możesz pozwolić sobie tylko na weekendowy wypad? W takim razie skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia lotów, które swoim terminem obejmują dni wolne od pracy.

Na weekendowe wojaże po Europie proponuję wybrać się w okresie pomiędzy grudniem a styczniem. W poniższym zestawieniu znajdziesz tylko i wyłączenie przeloty na weekend (sobota-niedziela) z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy oraz krakowskiego lotniska w Balicach.

Do Hamburga, Bergamo, Mediolanu, Londynu (lotnisko Luton), Rzymu (lotnisko Fiumicino), Sztokholmu (lotnisko Arlanda,), Alesund oraz Wiednia podróżować będziesz na pokładach samolotów linii Ryanair i Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: grudzień-styczeń
Linia lotnicza: Ryanair i Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny

Hotel od 462 PLN/2 osoby/noc

W Rzymie zatrzymaj się w świetnie ocenianym apartamencie Cancelleriadieci. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu historycznego centrum miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast we Wiedniu wybrałem noclegi w 4* hotelu Bassena, który mieści się niedaleko słynnego Prateru. Na miejscu znajdziesz siłownię i komfortowo urządzone pokoje.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 167 PLN/osoba

W trakcie pobytu w stolicy Włoch nie zapomnij o zwiedzeniu jej głównej atrakcji, czyli niesamowitego Koloseum.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »