Fly4free.pl

Weekendowy wypad nad fiordy za 314 PLN (379 PLN bez WDC). Loty do Alesund z Gdańska + apartament

314 PLN
Alesund widok zatoki
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Vlada Photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Weekendowy wypad do Norwegii w dobrej cenie. Zabierzcie rodzinę lub znajomych i zachwyćcie się pięknem tamtejszych krajobrazów.

Podsumowanie oferty

314 PLN / osoba (1256 PLN / 4 osoby)
Loty z Gdańska do Alesund (18-20 stycznia) za 332 PLN / 4 osoby (83 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w wynajętym apartamencie za 924 PLN / 4 osoby / 2 noce (231 PLN / osoba)

Po kliknięciu w link wybierzcie spośród dostępnych opcji Wizz Air.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W Alesund porponuję wynajęcie apartamentu w centrum miasta. Obiekt ten wyposażony jest we wszelkie niezbędne udogodnienia na krótki pobyt grupy gości. Na miejscu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, salon oraz sypialnia.

Nie posiadasz konta w serwisie Airbnb? Załóż je i odbierz 100 PLN rabatu do wykorzystania przy wynajmie apartamentu w Norwegii >>

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »