Fly4free.pl

Noclegi 18+! Weekendowe pobyty w obiektach z własnym browarem już od 171 PLN/pokój

Foto: Alexander Kovacs / Unsplash.com
od
171 PLN/nod
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.02.2022 - 31.03.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Preferuje zakwaterowanie w ciekawych i niepowtarzalnych miejscach? W takim razie mam coś dla was, ponieważ do takich na pewno należą obiekty z przygotowanego przeze mnie zbioru. Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na weekend do jednego z kilku miejsc oferujących noclegi ze złotym trunkiem w tle.

Na „jedno małe” wybrać się będziecie mogli w lutym oraz marcu – dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących dni wolne od pracy (sobota-niedziela). Wszystkie zebrane przeze mnie hotele oraz pensjonaty gwarantują wam zakwaterowanie na najwyższym poziomie oraz możliwość spróbowania lokalnych wyrobów piwowarskich 😉 . Ceny noclegów dla dwóch osób zaczynają się już od 171 PLN za noc.

Hotel od 171 PLN/2 osoby/noc

Na początek znakomity pensjonat Stary Browar, który znajduje się w Szubinie. Mieści się on w budynku, w którym znajdował się niegdyś jeden z najstarszych polskich browarów. Na miejscu będziecie mogli oddać się degustacji piwa jasnego oraz ciemnego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W samym centrum Częstochowy rekomenduję wam noclegi w 3* Browar Czenstochovia Hotel&Spa. Na miejscu będziecie mieli okazję spróbować lokalnych „złotych trunków”, a za dodatkową opłatą skorzystać możecie z piwnego spa!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Legnicy mam dla was ofertę pobytu w 3* hotelu Legnicki Browar Książęcy. Tutejszy browar jest integralną częścią kompleksu (hotel i restauracja) mieszczącego się w ponad 100-letniej kamienicy. W cenie noclegów zapewnione będziecie mieli śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Lublinie proponuję wam noclegi w 3* hotelu Hotel Restauracja Browar Lwów. Poza komfortowymi noclegami, na miejscu będziecie mogli spróbować lokalnie warzonych piw Lwów: Jasne, Bursztyn, Amerykańska Pszenica, Specjal oraz Miodowe. W cenie zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Tyle samo przyjdzie wam zapłacić za pobyt w stolicy Górnego Śląska, w katowickim 3* Best Western Hotel Mariacki. Na jego terenie funkcjonuje kameralny browar mariacki, w którym warzone są piwa: niepasteryzowane, niefiltrowa oraz naturalne.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Opolu mam dla was ofertę pobytu ze śniadaniami w 3* hotelu & Browar Slociak. W miejscowym browarze spróbować będziecie mogli tutejszych wyrobów: Klinkierowy Przepał, Opolskie Jasne, Sławicka Pszenica oraz Słodziaki – czyli piwa z dodatkiem miodu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Weekend w Polsce

Jedną z największych atrakcji Częstochowy i okolic jest Jura Krakowsko-Częstochowska, na terenie której znajduje się Szlak Orlich Gniazd – jeden to jeden z najsłynniejszych szlaków turystycznych w naszym kraju, liczący sobie ponad 160 km długości! Na jego trasie znajdziecie liczne średniowieczne zamki i warownie. Do najbardziej malowniczych należą Ogrodzieniec, Ojców, Bobolice czy Olsztyn k. Częstochowy.

Wizyta w Opolu nie może odbyć się bez zwiedzania Muzeum Polskiej Piosenki oraz Amfiteatru. Co jeszcze? Przede wszystkim stare miasto, którego znakiem rozpoznawczym są klimatyczne kamienice. Wybierzcie się także na Wyspę Pasiekę, a następnie wejdźcie na Wieżę Piastowską – z góry będziecie mieli dobry widok na panoramę miasta.

Foto: Louis Hansel / Unsplash.com
Foto: Meritt Thomas / Unsplash.com
Foto: Markus Spiske / Unsplash.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »